Romana Pavelková

Romana Pavelková řekla o mateřství vše! Foto:
Romana Pavelková je nějakou dobu maminkou. A se svým miminem už stihla zažít krušné chvíle. Nám však přiznala, že momentálně nejvíc trpí manžel. Proč?
Romana Pavelková otěhotněla ještě na svatební cestě Foto:
Zrzavá česká modelka Romana Pavelková má vše, co si přála. Loni v říjnu měli s přítelem Milanem romantickou svatbu v Kutné Hoře a Romana říkala, že by ráda miminko, ale všemu nechávají volný průběh.
Pohádkově krásná svatba  Foto:
Modelka je už několik měsíců vdanou paní. Veselku měla v Kutné Hoře a médiím byl vstup zakázán. Nám teď Romana prozradila, jak proběhla svatební noc a jestli už je na cestě nějaký potomek.
Pohádkově krásná svatba  Foto:
Modelka Romana Pavelková se po třech letech vdala za svého dlouholetého přítele Milana. První termín ale modelka musela zrušit. Důvod?
Po Kim Kardashian a Kanye Westovi se letos můžeme těšit ještě na tyto veselky. Napiště nám, zda s námi souhlasíte. Vydrží těmto párům jejich štěstí?
Modelky Gábina Dvořáková, Hana Mašlíková a Romana Pavelková to ve sklípku pěkně rozhely Foto:
Moravské vinné sklípky už nemá v oblibě jen mužská populace. I ženy si to umí pořádně vychutnat s kvalitním a dobrým vínem. Něco o tom vědí i modelky Romana Pavelková, Hana Mašlíková a Gabriela...
Romana Pavelková, Barbora Vida a Lucka Křížková Foto:
Za opuštěnými psy do útulku v Kralupech nad Vltavou přijely i tři krásné modelky Romana Pavelková, Lucie Křížková a Barbora Vida. Mají snad zálusk na domácího mazlíčka?
Romana Pavelková a Hanka Mašlíková rozhodně myslí na budoucnost Foto:
Modelka Romana Pavelková (29) je rozhodně všestranná žena. Vedle modelingu a moderování se dala na další profesi, kde učí nové krásky to, co sama umí.
Modelky Romana Pavelková (29) a Nikol Moravcová (26) se náhodou potkaly v kadeřnictví. Jakmile se spatřily, málem se na sebe zuřivě vrhly.

reklama

reklama

reklama