rozloučení

Každý preferuje jiný způsob loučení.  Foto:
Každý z nás má vlastní způsob, jakým truchlí pro zesnulé. Tyto ženy ale mají poněkud neobvyklý a netradiční pohled na to, jak se chovat na pohřebním průvodu.
Myslel si, že jde skákat bungee jumping. Kamarádi si z něj ale jenom vystřelili Foto:
Rozlučky se svobodou s sebou nesou rozličné zážitky. Někteří se snaží budoucímu ženichovi udělat radost striptérkami, jiní svého kamaráda krutě napálí. Tento ženich si myslel, že se se svou svobodou...
Takový pohřeb hned tak někdo nemá... Foto:
Světoznámý ragbista Jonah Lomu zemřel v půlce listopadu v důsledku onemocnění ledvin, které ho sužovalo už od konce devadesátých let. Rekordman Lomu se stal legendou ragby a jeho odchod tak dostal...
Tyto brýle asi nemají UV filtr Foto:
Rozlučka se svobodou může být opravdu divoká. Své o tom ví i tento muž z Walesu, který se po párty probudil nejen s šílenou kocovinou, ale také s permanentním tetováním. Obličej mu kamarádi ozdobili...
Poník Bolla přišel navštívit Karla. Foto:
Krásné rozloučení zinscenovala vnučka umírajícího muže. Do nemocnice mu přivedla jeho celoživotní lásku – poníka Bollu.
Paul Walker se dojemně rozloučil v Rychle a zběsile 7 Foto:
Rychle a zběsile 7 láme všechny možné filmové rekordy. Nejen v USA a Evropě, teď už přišli vzdát hold Paulu Walkerovi i asijští diváci.
Video VIP zprávy: Pavel Landovský byl nepřehlédnutelný - a nepřeslechnutelný! Foto:
Právě dnes se na pražském Karlově náměstí v kostele sv. Ignáce koná poslední rozloučení s nenadále zesnulým hercem Pavlem Landovským. Herec zemřel nečekaně minulý pátek, bylo mu 78 let.
Zdeněk Macura prý na veřejné rozloučení s Ivetou do Uhříněvsi nedorazí. Chystá ale svoje vlastní! Foto:
Na zítřejší veřejné rozloučení v Uhříněvsi Ivetin bývalý ochránce Zdeněk Macura nespíš nedorazí. Má ale své vlastní plány.
Pár strávil poslední večer před sňatkem v Paříži. Šlo však všechno podle plánu? Kim se rozbrečela tak, že se jí rozmazal celý make-up.
Iveta Bartošová s maminkou... Foto:
Matka Svatava prozradila, že příbuzní se s Ivetou Bartošovou (†48) rozloučili v malé kapli v městě Frenštát pod Radhoštěm, kde vyrůstala. Obřad byl přísně tajný.
Rodina Paula Walkera zařizuje a domlouvá detaily pohřbu Foto:
Walkerův otec a jeho bratr Cody s přítelkyní byli spatřeni v pohřebním ústavu v Los Angeles, kde domlouvali konečné rozloučení s hvězdou filmu Rychle a zběsile, které proběhne tento víkend. Pohřeb...

reklama

reklama

reklama