rozvést

Ilustrační foto - make-up. Foto:
Muž se z takového šoku nemůže vzpamatovat. Jeho dnes už exmanželka také ne.
Jak to přežije? Foto:
Kvůli jeho šílenému koníčku se mu rozpadlo i manželství. Žena prostě nechtěla být až na druhém místě za nebezpečnými hrátkami s hady!
Courtney Stodden jako Marilyn Monroe, ale leda s šedým zákalem a dvěma sty dioptriemi. Foto:
Dobrý den, porno ven! To je heslo Courtney Stodden, americké celebrity, která se strašně moc proslavila tím, že si v šestnácti vzala požírače jater Eugena Toomse. A pak se s ním rozvedla. A pak taky...
Syn Michaela Jacksona oslavil letos osmnácté narozeniny Foto:
Myslíte si, že kdyby žil král popu Michael Jackson, měl by radost ze svého prvorozeného syna Prince Michaela Jacksona, který je už dospělý muž? Letos v únoru totiž oslavil své osmnácté narozeniny.
Chris s Peterem se seznámili za opravdu nezvyklých okolností Foto:
Chris a Peter byli obyčejní muži, měli ale jednu věc společnou. Zjistili totiž, že jsou ženatí ve stejné době se stejnou ženou! Co se stalo?
Alice Bendová v Karlových Varech Foto:
Hvězda primáckého seriálu Svatby v Benátkách je konečně volná, alespoň v úředním světě. Soud totiž již oficiálně Alici Bendovou a Václava Bendu rozvedl.
Hvězda Top Gearu se po jednadvaceti letech rozvedla... Foto:
Moderátor Top Gearu Jeremy Clarkson se po jednadvaceti letech rozvedl s manželkou Frances. Již tři roky žili odděleně a Jeremy nějakou dobu udržuje vztah se svou milenkou Phillipou.
Co se stalo za těch sedm měsíců, Iveto?! Foto:
Zpěvačka Iveta Bartošová dnes v 11.29 skočila pod vlak. A okamžitě začaly vyplouvat na povrch nové a nové informace.

reklama

reklama

reklama