rozvod

Z dcery manželů Pittových roste kluk Foto:
Shiloh Jolie-Pitt není jako většina dívek v jejím věku. Stane se z ní chlapec?
Leoš Mareš se po letech definitivně rozvádí s Monikou Marešovou Foto:
Devět let od rozdělení se slavný moderátor rozhodl definitivně ukončit svoje rozpadlé manželství.
Scarlett Johansson Foto:
Krásná herečka Scarlett Johansson (32) promluvila o tom, proč se rozvádí už po dvou letech manželství s francouzským novinářem Romainem Dauriacem, který je zároveň otcem jejího dítěte.
Žena ho podvedla se 60 muži! - ilustrační foto. Foto:
Zatímco on bránil vlast, ona ho podváděla. Jenže ne se znuděným sousedem, ale se 60 muži! Když to voják zjistil, takhle se své ženě pomstil...
Hollywoodský pár se rozvádí! Foto:
Vztah jednoho z nejslavnějších párů Hollywoodu je definitivně u konce!
Gwyneth chystá veselku! Foto:
Americká herečka Gwyneth Paltrow (43) plánuje ještě letos svatbu. Přitom po rozvodu prohlašovala, že na další vdavky nemá ani pomyšlení! Nastávající muž už dokonce najal svatebního agenta!
Kaley už se z bolestivého rozchodu dokázala vzpamatovat. Foto:
Už je to několik měsíců, co seriálová hvězdička Kaley Cuoco ohlásila rozvod s tenistou Ryanem Swettingem. Nyní se o jednom z největších zklamání svého života konečně rozpovídala.
Ben Affleck s mladičkou chůvou Foto:
Ben Affleck, který nedávno oznámil, že se bude rozvádět s Jennifer Garner, dlouho tutlal důvody rozpadu manželství. Nyní však vyplouvají na povrch detaily týkající se jejich rozchodu a není to nic...
ilustrační foto Foto:
Případ se stal v Alžírsku. Muž, který chodil s mladou dívkou po dobu dvou let ji po roce požádal o ruku. Den po svatbě si tento krok rozmyslel.
ilustrační foto Foto:
Případ se stal v Alžírsku. Muž, který chodil s mladou dívkou po dobu dvou let ji po roce požádal o ruku. Den po svatbě si tento krok rozmyslel.

reklama

reklama

reklama