rty

Nový trend squiggly brows Foto:
Nejedná se o vtip. Tohoto vlnkového trendu je plný internet. Mladé americké dívky se nebojí opravdu ničeho. Proč se snaží být za každou cenu originální?
Máma se toho nebojí Foto:
Devětatřicetiletá žena vždycky toužila po perfektní postavě, která by připomínala panenku Barbie. Nakonec se odhodlala a šla na plastickou chirurgii, tak ji proměnili k nepoznání.
Zhyzdila si tvář? Foto:
Chodí ty nejprestižnější přehlídky, u nohou jí leží miliony mužů po celém světě a je nejvyhledávanější modelkou současnosti. A přesto si nechala na tvář udělat tetování! Jak se vám líbí?
Líbí se vám? Foto:
Některé holky stráví spoustu času líčením, než vyjdou z domu. Tohle by jim ale zabralo týdny…
Jak dokonale libat? Foto:
Přisát se na cizí rty a šmejdit druhému jazykem v puse asi umíte. Ale k dokonalému polibku to má nejspíš hodně daleko. Jaké jsou tedy triky k nejlepšímu líbání, co jste zažili?
Líbí? Foto:
Čtyřiadvacetiletý Jordan James Parker z Velké Británie chce vypadat jako jeho milovaná celebrita. Jen rty mu upravovali padesátkrát!
Krasavice tentokrát ukázala mnohem víc, než jsme zvyklí. Foto:
V prvním lednovém čísle světoznámého francouzského magazínu pro pány se objevila Rita Ora. A fakt se odvázala. Ačkoliv se zpěvačka běžně nebojí vystavovat svoje tělo na odiv v různých odvážných...
Amelia Greville  Foto:
Amelia Greville (24) toužila po smyslných rtech, ale nechtěla utrácet velkou částku peněz. Dostala však infekci z toxické látky a nyní lékaři bojují o záchranu jejích rtů.
Útok šimpanzů přežil pouze Dunia. Foto:
Příběh statečného osmiletého chlapce, který přežil útok skupiny šimpanzů, obletěl celý svět. Dunia Sibomana si se skupinou svých kamarádů hrál poblíž národní rezervace v Kongu, když na ně najednou...
Lisa Hind  Foto:
Lisa Hind (30) byla pět let závislá na plastických operacích. Když však její tělo přestalo fungovat tak, jak má a její manželství se začalo rozpadat, rozhodla se, že vzhled celebrity oželí.
lenka 18.7  - Obrázek 4 Foto:
Na internetu se objevilo video, na kterém lékař vyndává mladé dívce parazita ze rtu. Jedná se o infekci zvanou orální myiáza, kterou přenáší larvy much. Do úst se mohou dostat z jídla.
Napadená dívka se zotavila a nyní se zúčastní soutěže Miss Foto:
Oběť domácího násilí, která byla brutálně napadena svým přítelem, naléhavě vyzývá ostatní týrané osoby, aby netolerovaly domácí násilí, ať fyzické, nebo duševní!
Tohle přeci není normální! Foto:
Jordan James Parke, který utratil přes sto tisíc liber, ve snaze vypadat jako jeho idol Kim Kardashian, navštívil lékaře Terry Dubrowa a Paula Nassifa, aby mu opravili jeho rty, po nepovedeném zásahu...
Zpěvák Troye Sivan chce zabránit zraněním Foto:
V tomto pěti minutovém klipu, který ale není hudební, jak by se od tohoto devatenáctiletého mladíka čekalo, se dozvíte, jak se zařadit do KylieJennerLipsChallenge, která je hitem internetu, a...
Líčení pro milovníky zvířátek Foto:
Líbáte se rádi? A přemýšleli jste nad tím, jaké by to bylo líbat se: s upírem, rybou žabkou, včelkou nebo duhou? V následující galerii se můžete inspirovat líčením, při kterém o vašich rtech bude......

reklama

reklama

reklama