sága

Dočkají se vůbec čtenáři dalšího knižního pokračování? Foto:
Zatímco seriál pokračuje dál, knihy nám zamrzly na místě.
Mackenzie Foy  Foto:
Mackenzie Foy (14) ztvárnila roli mladé Renesmee, dceru Kristen Stewart a Roberta Pattinsona v sáze Stmívání.
Kristen Stewart je v Praze! Foto:
Oblíbená herečka z Twilight ságy, Kristen Stewart, je v Praze. Mladá upírka tady netráví dovolenou, ale natáčí nový film Personal Shopper.
Star Wars - stormtrooper Foto:
Fanoušci Star Wars se rozhodli zorganizovat svou vlastní svatbu ve stylu tohoto filmového trháku.
Autorka Harryho Pottera přiznala čí smrti lituje nejvíc Foto:
Autorka ságy o kouzelnickém učni Harry Potterovi se po více jak sedmi letech od vydání posledního dílu přiznala, čí smrt ji mrzela nejvíc. Kdo čeká nějakou hodně známou postavu, bude asi zklamaný…
Stmívání - ilustrační foto Foto:
Několik výstřelů zaznělo v rezidenci Palazzo East. Raper Earl Hayes zastřelil svou manželku, herečku a tanečnici Stephanii Moseley (známou také ze ságy Stmívání) a pak sebe.
Dave byl ve skvělé kondici Foto:
Jeho bezvládné tělo našli kolegové horolezci pod skalními převisy v údolí Death Valley (Údolí smrti) v Kalifornii. Britský herec Dave Legeno, známý z filmové ságy o Harrym Potterovi tam byl na...
Shailene Woodley  - hrdinka filmu Divergence Foto:
Sága Stmívání? Nezdravý slaďák pro naivky! Shailene Woodley se nebála zkritizovat veleúspěšnou trilogii. Při nedávném rozhovoru pro módní magazín se herečka Shailene Woodley pustila do řady filmů...
Kristen Stewart vypadá fakt zvláštně... Foto:
Hvězda Twilight ságy Kristen Stewart oslavila 24. narozeniny a ukázala se v nové image. Oranžové slepené vlasy, černé obočí a nepřítomný výraz. Jak jenom mohla sbalit sexysymbola Roberta Pattinsona?
Dominika Mesárošová Foto:
Hvězdy redakci Prima-Style.cz přiznaly, u kterého filmu se nejvíc bojí. Ptali jsme se na premiéře inspirované slavným komiksem.
Upír saje producentům krev. Fanoušci ságy jsou divní Foto:
Britský herec Robert Pattinson (27) si myslí, že fanoušci upírské ságy Twighlight, která ho vynesla na vrchol popularity, jsou velmi zvláštní lidé.
Stmívání - ilustrační foto Foto:
Jste fanoušky filmové ságy Stmívání, a věčné lásky Edwarda a Belly? Fandíte i jejich lásce v reálném životě? Pak se můžete radovat. Robert a Kristen jsou prý opět spolu.

reklama

reklama

reklama