šampion

Jste dobrý v posteli? Foto:
Ženy bývají často zklamané, protože i když si milence dobře vybraly, vypadal sexy, byl vtipný a měl svaly, v posteli byl absolutní nula. Podle čeho tedy bezpečně poznat, jestli bude sexuální bůh?
Chtěl, aby vynikly jeho svaly. Tak si oholil celé tělo Foto:
Devin Cara se dříve pyšnil titulem šampiona v soutěži o nejdelší vousy a široko daleko byl považován za toho nejchlupatějšího muže. Nyní však celé své tělo oholil, aby se mohl účastnit soutěže v...
Candide Thovex v práci Foto:
Třináct miliónů přehrání... Tolik nabralo video One of Those Days 2, které natočil a nahrál francouzský profesionální lyžař Candide Thovex.
Koukněte na výkon českého šampiona v kite-jumpingu Foto:
Marek Zach, čtyřiatřicetiletý Čech, je mistrem v kite-jumpingu. Podívejte se na dramatické snímky, které pořídil při seskoku z útesu vysokého 900 metrů. Při svém činu se potýkal s nebezpečnými větry...
Závodník F1 Michael Schumacher Foto:
Šampion F1 Michael Schumacher se zranil ve Francii na lyžích přesně před rokem. O víkendu médii proběhly nové zprávy o jeho aktuálním zdravotním stavu. Jak je Schumi na tom?
To je neuvěřitelné! Foto:
Vypadal jako běžný návštěvník posilovny. Jenže pak se dal do pohybu a všichni kolem zůstali nevěřícně zírat. Tak cvičí šampion v parkuru!
Vladko vyhrál reality show VyVolení Foto:
Velké finále musí být výjimečné a to páteční přineslo celou řadu překvapení.
Začátek nového přátelství - nebo snad něco víc? Foto:
S Vladkem si Pavlína zkrátka sedla. Sdílejí styl humoru, rozumějí si téměř ve všem. A zrodil se navíc ještě velký paradox – ač lesbička a gay, našli v sobě zjevně určité zalíbení. Ve Vladkově případě...
V Extra volbě vyhrál nad Zajacem a Zvěřinou Foto:
První vítěz českých VyVolených Vladko Dobrovodský prožil ve čtvrté řadě ve Vile dalších 99 dní. A vyhrál podruhé. Na legendárního šampióna, zbožňovaného diváky, zkrátka nikdo ze soupeřů neměl.

reklama

reklama

reklama