senzace

Kdo to dal lépe? Foto:
Dívka vyhrála modelingovou soutěž. Po ní následovala cesta do hotelu v Las Vegas na profesionální focení. Jenže pak se tam vydal i její táta.
Vlasatá holčička Isabelle Kaplan. Foto:
Isabelle Kaplan se stala hvězdou internetu. Jsou jí teprve dva a půl měsíce, ale na hlavě už má husté tmavé vlasy! Fotky vysmáté holčičky se staly okamžitě virální a lidé ji ze závisti začali...
Le Pena to dost naštvalo Foto:
Známý francouzský tanečník Brahim Zaibat, který před pár lety skončil v Madonnině posteli, se stal znovu senzací díky fotce, která vytočila nacionalisty ze země galského kohouta.
Oakley Lynch  Foto:
Oakley Lynch je americký chlapeček, kterému je teprve čtrnáct měsíců. Přestože se narodil bez ručičky, perou se o něj módní značky.
Selfíčka za všech okolností  Foto:
Gil Solano je opravdu statečný. Dělat si selfíčka s rodící manželku je opravdu něco, co by se nemělo obejít bez následků.
chudák Lauren  Foto:
Internetovou senzací se stal důkaz, že dnešní svět svobodných žen je opravdu nemilosrdný. Své o tom ví i Lauren Crouch, která na své poslední rande jen tak nezapomene.
Audrey Nethery  Foto:
Audrey Nethery (6) z Kentucky trpí Blackfanova-Diamondova nemocí. Ta jí však nebrání, aby byla internetovou senzací díky roztomilým videím.
Slečno, chtělo by to asi větší batoh... Foto:
Dívka neznámé indentity byla vyfocena náhodným kolemjdoucím, který si všiml neobvyklého předmětu čouhajícího z batožiny mladé dívky.
Filipínský policista zpívat opravdu umí! Foto:
V ulicích Prahy byl zachycen policista hrající na klavír a stala se z něj senzace i v zahraničí. Nyní se na internetu objevilo video se záznamem zpěvu filipínského policisty. A stojí to opravdu za to!
Jade Burke zpívá Whitney Foto:
Svět našel svoji "novou Whitney". Internetem letí video teprve čtrnáctileté skotské dívky Jade Burke. Zpívá klasický hit I will always love you, známý z filmu Bodyguard. Je fakt skvělá!
Alex z obchoďáku se stal přes noc internetovou senzací! Foto:
Chci být slavný, chci, aby lidé sledovali každý můj krok a vydělával/a jsem miliony dolarů vlastně za nic! To je americký sen, který se ale splní tak jednomu z milionu! A Alex Lee toho dosáhl! Co...

reklama

reklama

reklama