sexappeal

Natalie, Emilia, Lena, nebo Carice? Foto:
Je jí teprve osmadvacet let a díky seriálu Hra o trůny se stala globální celebritou. Americký časopis Esquire si ji zvolil za novou nejvíc sexy ženu planety. Vybral Daenerys Targaryen, tedy britskou...
MCBP aka MILF Foto:
Které filmové mámy a dámy po třicítce dovedou svým sex-appealem zahanbit i Megan Fox a Angelinu Jolie?
Tess Holliday je uznávaná modelka nadměrných velikostí Foto:
Tess Holliday je původem z Mississippi, měří 165 centimetrů a váží 118 kilogramů, přesto se živí jako modelka a fotí pro různé módní časopisy a značky.
Kdopak je tato vnadná žena? Foto:
Britská moderátorka Lizzie Cundy stále patří k ženám, které s věkem neztrácejí na půvabu, spíše naopak. Je to sice už moderátorka v „důchodu“, ale stále je vidět na veřejnosti a navštěvuje různé...
Modelka s velikostí XXL dobývá svět módy Foto:
Tess Holliday je původem z Mississippi, měří 165 centimetrů a váží 118 kilogramů, přesto se živí jako modelka a fotí pro různé módní časopisy a značky.
Náš nejoblíbenější hrdina Thor Foto:
Galerie vtipných snímků upravených ve Photoshopu vám ukáže, jak by vypadali mužní superhrdinové, kdybychom je oblékli do růžových třpytivých kostýmků Hello Kitty. Jak se vám líbí? Kam se poděla...
Zmiňovaný snímek Zejtra Napořád včera vstoupil do našich kin a rozhodli se pro vás porovnat dvě okouzlující herečky, které se při natáčení střetly.
Monika Bagárová si díky své krásné postavě může dovolit odvážné modely Foto:
Krásnou zpěvačku Moniku Bagárovou (19) v poslední době můžeme potkat spíš ve fitku než ve společnosti. Svou sexy postavu si musí pořádně vydřít.
Kriminálnice, které jsou vážně sexy Foto:
Vražedkyně, zlodějky, překupnice, dealerky, prostě obecně kriminálnice jsou také lidi (i když pravda, poněkud pokřivení). A tak se nesmíme divit, že i některé z těchto ženských kriminálních živlů...
Je mu pětatřicet a myslíme si, že zkrátka stojí za hřích:-) Britský herec Orlando Bloom je fešákem na tento týden. Rande si s tím můžete dát v sobotu ve 20:15 na Primě ve filmu Tři mušketýři.
Poznáte ho? To je Karel Roden jako pohřebák Foto:
Proč? Protože mu to nakázal režisér Ondřej Sokol. Herce Karla Rodena (51) obsadil do svého filmu Krásno, kde mu dal roli podivínského pohřebáka.

reklama

reklama

reklama