šílenec

Neskutečná proměna díky tetování Foto:
Mysleli jste si, že tetování ve tváři patří jenom opravdovým šílencům? Tak to jste se mýlili, protože jedna tatérka ho nabízí klientkám, které naopak chtějí zapadnout mezi ostatní.
Člověka dokáže paralyzovat taky Foto:
Všichni před nimi utíkáme, ne ale tenhle youtuber, který odchytil vosu, jejíž bodnutí je prý druhé nejbolestivější v hmyzí říši. Přiložil si ji k ruce a nechal ji, ať mu pod kůži vrazí žihadlo.
Jak to přežije? Foto:
Kvůli jeho šílenému koníčku se mu rozpadlo i manželství. Žena prostě nechtěla být až na druhém místě za nebezpečnými hrátkami s hady!
Nový trend selfie tyč - Nebezpečná věc! Foto:
Vychytávka, která zaplavila celý svět. Lidi s držátkem na mobil, které vám udělá nevšední selfíčko, můžete potkat naprosto všude. V muzeích, v barech, na ulici – to by nás ještě moc nepřekvapilo, ale...
Cyklista měl opravdu štěstí! Foto:
Jezdíte na kole? Tak si vezměte helmu, protože stačí vteřina nepozornosti a je po vás. Tohle je nejšílenější cyklistické video z letošního léta a dopadlo dobře jen šťastnou náhodou! Udělal chybu...
To je teda hustý... Je ten člověk normální? Foto:
Jestli si myslíte, že vás v metru nemůže srazit praštěný cyklista, tak jste na velkém omylu. Zvlášť při opouštění eskalátoru se radši pořádně rozhlédněte.
video Divácké zprávy: Takhle to dopadne, když zapřáhnete za jedoucí auto sáňky Foto:
Myslíte si, že na sáňky si v létě sedne jen úplný šílenec? Není to tak úplně pravda. Stačí pár piv a dobrý nápad... Podívejte se!
video Divácké zprávy: Tohle je video, z kterého se vám bude dělat mdlo Foto:
Dva odvážlivci se (bez jištění!!!) rozhodli vyšplhat na druhou nevyšší budovu světa, která se právě staví a bude mít výšku 650 metrů. Jeden špatný krok = jistá smrt! Z těchto záběrů vás bude opravdu...
Fenomenální Elvis Presley byl nalezen mrtvý v koupelně. Předávkoval se různými léky (jen jejich druhů bylo před dvacet! - počet pilulek neznámý). Jeho srdce nevydrželo a ve svých dvaačtyřiceti letech dostal infarkt. Zemřel v roce 1978 Foto:
Žili příliš rychle a zemřeli příliš mladí. Jak by vypadaly rockové hvězdy dnes, kdyby přežily svou riskantní jízdu mládím, neonemocněly rakovinou nebo po nich nevystřelil šílenec? Podívejte se do...

reklama

reklama

reklama