školačka

Neskutečně vtipný rozdíl! Foto:
Jak jste vypadali 1. září vy? Tyhle dvě fotky malé školačky naprosto přesně vystihují většinu dětí, které usedají do lavic!
Tyhle obrázky její spolužáci z paměti jen tak nedostanou.
Nezbedné školačky mají smůlu. Foto:
Nezbedné školačky mají smůlu. Jihoafrická univerzita zavedla nařízení, že studentky, které chtějí získat stipendium, musí dokázat svoji neposkvrněnost.
Dalene Bowden  Foto:
Kuchařka ze školní kuchyně v americkém státě Idaho přišla o práci, protože nakrmila hladovou dívku!
Nejmladší porodní bába světa! Foto:
Ze školačky Caitlin se stala porodní bába. Když její matce Taře praskla voda, neváhala jí pomoct, aby její sestřička přišla na svět bez úhony. Bylo pět ráno a Tařin manžel už nebyl doma.
Po škole by s Megan chtěl zůstat kde kdo... Foto:
Hvězda, jejíž hlavní pracovní náplní je vypadat skvěle, se nám proměnila ve studentku v kostkované sukni od školní uniformy. I tak v tomhle oblečení vypadá dost vyzývavě! Megan to totiž ani jinak...
Nehezký pohled. Foto:
Maha Al Musa má dvaapadesát let a tři děti. Na tom by nebylo nic tak divného, kdyby svoji nejmladší dceru, šestiletou Animah, každý den nekojila! Odstavit ji ale jen tak nehodlá. Pevně věří v sílu...
Krásná Ivana Gottová něco tají? Foto:
Že by se u Gottů na Bertramce začal znovu rozléhat pláč miminka? Holčičky Charlotte Ella i Nella Sofie už jsou školačky?
Pepa Melen Foto:
Dětská pěvecká hvězda osmdesátých let Pepa Melen, který se proslavil především nesmrtelným hitem Ne, pětku ne, se tak nechal okouzlit tématem Vánoc, že pozval úplně všechny na svou party.

reklama

reklama

reklama