Skotsko

Která země vyhrála prestižní anketu? Foto:
Která země skončila na prvním místě nejkrásnějších států světa?
Které národnosti jsou podle Američanů nejvíce sexy? Foto:
Co si budeme povídat, české holky prostě nemají konkurenci. Myslí si to ale i ve Spojených státech?
9letý chlapec snědl nejpálivější chilli papričku Foto:
9letý kluk ze Skotska se rozhodl, že ochutná nejpálivější chilli papričku na světě. Jak jeho pokus dopadnul? Předtím, než se na video podíváte, máme pro vás jednu radu - tohle doma rozhodně...
Chtěli byste potkat svého dvojníka? Foto:
Muž si sedl do letadla a zjistil, že vedle něj sedí chlápek, který vypadá úplně stejně! Hned si vyfotili selfíčko a postnuli ho na Twitter, tam se našel další muž, který se k pánům přidal, a najednou...
Lorna Biggam  Foto:
Matka čtyř dětí byla údajně ještě před několika lety domácím peciválem. Po zranění kolene se však údajně všechno změnilo. Když začala s rehabilitací, posilování zcela propadla.
Nemáš na drahé auto? Kup si ho od kolotočářů Foto:
Tom Evans (69) ze skotského Hawicku nechtěl kupovat drahý vůz, tak si upravil do městského provozu autíčko z pouťového autodromu. Je to už dva roky, co s ním brázdí silnice a je moc spokojený.
Rodiče cestující po celém světě s dětmi na zádech Foto:
Australský pár Dylan Toh a Marianne Lim umí vyvážit svou vášeň pro fotografování krajin a roli rodičů dvou dětí. Jsou důkazem, že rodičovství nemusí nikoho omezovat v plnění snů.
Skotská žena trpěla na časté krvácení z nosu. Lékaři ji vyšetřili a zjistili, že si ze své cesty ve Vietnamu dovezla ještě jeden suvenýr, o kterém nevěděla.
Skot Jack Rhys Fairbairn vyrazil s přáteli do Španělska. Ne však na dovolenou ale za prací. O letních prázdninách si chtěl přivydělat, aby po zbytek roku měl peníze.

reklama

reklama

reklama