soudce

Aspoň byli všichni na čerstvém vzduchu... Foto:
Že se dělají svatby venku, už není nic zvláštního. Jenže u soudů je to novinka. Naštěstí v Británii zrovna nepršelo, tak to šlo.
Tohle soudce nečekal... Foto:
Odkvétající čtyřiapadesátiletou hvězdu filmů pro dospělé a modelku, která si říká Kayla Kupcakes, zatkla policie, protože se sjela na veřejnosti.
Prsa mohou sloužit jako zbraň! Foto:
Zločin nejtěžšího kalibru byl spáchán na čínského policistu v Hongkongu. Třicetiletá žena jej brutálně napadla... svými prsy! Alespoň to stojí v rozsudku.
Boj o těhotenství  Foto:
Je to opravdu neuvěřitelné, co je v dnešní době možné, a je to asi trošku děsivé, nezdá se vám? Babička si porodí své vlastní vnoučátko?!
Tato žena vraždila na cestě za dobrotou Foto:
Linda Ann Jenns váží 200 kg, když si jednoho dne jela do fastfoodu pro snídani (hlady šilhající), srazila na přechodu běžce Paula Stintona. Ten svým zraněním podlehl.
Bieber tetování - policejní snímky Miami - Obrázek 2 Foto:
Není to poprvé, co mladá popová hvězda čelí obvinění a trestnímu stíhání. Jak to dopadne tentokrát?
Sexting je někdy opravdu zajímavý... Foto:
Sexuální skandály učitelek plní stránky nebývalou rychlostí, je to trochu jako současná epidemie chřipky v Česku. Tentokrát to prasklo na čtyřicetiletou učitelku angličtiny.
Benjamin Wilson  Foto:
Benjamin Wilson (22) zaútočil na svého otce Grega poté, co slyšel matčiny výkřiky zoufalství přicházející z ložnice. Za útok dostal 6 let. Britové se proti rozsudku bouří.
Zpěvák Justin Bieber a jeho fuck off Foto:
Je opravdu pozoruhodné, kam až se vyvinul lednový malér zpěváka Justina Biebera, kdy byl zatčen a odveden na policii v Miami. Teď se ctihodný soudce William Altfield při jednání floridského soudu...

reklama

reklama

reklama