srst

Má přesně stejnou barvu jako koberec. Foto:
Najdete ho? Mezi chlupy koberce jsou chlupy psa téměř neviditelné!
Najdete kočku? Foto:
Kočky jsou vznešené, pyšné a občas dost líné. Není divu, že si potřebují často zdřímnout, ale místo k odpočinku si pečlivě vybírají. Tahle béžová čičinka si "ustlala" přímo mezi poleny...
Udělali byste tohle svému psovi? Foto:
Světový fenomén Pokémonů už lidem evidentně leze na mozek. Tento kluk nabarvil svého psa nažluto, aby vypadal jako Pikachu!
Dívka přípomíná vlkodlaka. Foto:
Měla by si užívat nejšťastnějšího období života a řešit počínající pubertu. Místo toho se kvůli genetické poruše musí stranit společnosti.
Již zdravý pes nyní čeká na nového páníčka. Foto:
Jen pár dní po neuvěřitelném příběhu doktora, který se kvůli léčbě týraného pitbula zavřel se psem do klece, tu máme další obětavého veterináře, jenž je ochoten udělat pro trápící se zvíře cokoliv.
tygří psíci Foto:
Tygří pejsci jsou údajně na prodej většinou na ulici. Zbarvená šťěňata vás vyjdou na 900 Kč. Barvy jsou však vysoko toxické.
Nebohé štěně bylo pohozeno u dálnice  Foto:
Nebohé štěně bylo pohozené u silnice se svými dvěma sourozenci zřejmě jen pár týdnů poté, co přišli na svět.
Týraný buldok Marley Foto:
Týrání si naštěstí všiml neznámý muž, který psa zachránil a dostal ho do útulku. Majitelé se ke psovi chovali odporně, dokonce má popálenou kůži na hrudi.
Hranatí psi vypadají komicky. Foto:
Cpát štěňátka do úzkých trubek, aby jim nevyrostlo tělo, ale jen hlava, a byla tak víc roztomilá (!) už v Japonsku nefrčí. Obyvatelé Dálného východu přešli k šetrnější metodě, jak svoje miláčky...
Co to je?  Foto:
Náhodný řidič viděl u silnice zvíře, které zoufale hledalo potravu. Zavolal tedy ochránce zvířat, aby si pro něj přijeli. Přestože si nejprve nebyli jisti, o jakého tvora se jedná, vzali ho do péče.
 Zvířata, která byste bez srsti nepoznali  Foto:
Tak jako lidi trápí padání vlasů, zvířata zase dokáže pěkně potrápit vypadávání srsti. Jenže chudáci ji na rozdíl od nás mají všude, proto je výsledek jejich nemoci daleko horší. Schválně, poznali...
Zpěvák Jiří Korn (63) dostal v novém muzikálu autorů Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové Mauglí roli pantera Baghíry a už se nemůže dočkat, až se z něj stane zvíře.

reklama

reklama

reklama