strážník

Chlípný zloděj  Foto:
Zloděj (25) ukradl v obchodě MP4 přehrávač a ukryl si ho do konečníku. Když odcházel z obchodu, čip na produktu jeho zločin nemilosrdně prozradil.
Debby a Mark Constantino  Foto:
Debby a Mark Constantino z oblíbené reality show Ghost Adventure byli zavražděni v jejich domě společně s třetí, doposud neidentifikovanou osobou.
Arielle Engert  Foto:
Nabídka, která se neodmítá? Tři policejní strážníci si to včak nemysleli a nabídku orálního sexu od této krásky nepřijali.
Alan Donaldson  Foto:
Na britském vlakovém nádraží se nachází klavír, na kterém si lidé mohou hrát. Když se kolem něj procházel mladý bezdomovec, chtěla ho ochranka vyvést z nádraží. Co následovalo, vás bude šokovat! 

Muž žadonil, jestli mu někdo půjčí vanu Foto:
Tak tohle zní jak špatný vtip, ale budete se divit, je to pravda – a pak, že je v Brně nuda. Strážníci zajistili lékařskou péči muži, který si chtěl půjčit vanu.
Kokain a jeho cesta kolem světa  Foto:
Až si budete příště dávat do nosu, nezapomeňte, že cesta z keře koka k vám do nozder je zatraceně trnitá.
Režisér Roman Polanski a jeho bezvýhradná fascinace vnadami Emanuelle Seigner na červeném koberci v Cannes Foto:
Když je na co se dívat, tak se zkrátka neudržíte. Ani na červeném koberci, kde na vás míří fotoaparáty paparazzi. Takže ve FOTOGALERII máte sympatický důkaz, že i slavní muži se rádi kouknou! Které...
Vaše doklady pane řidiči Foto:
Jak známo, slavný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich nejde pro ostřejší slovo daleko. Při jednání se strážníky kvůli špatně zaparkovanému autu byl ale zdvořilost sama.

reklama

reklama

reklama