The Sun

Tak která jsou nejlepší? Foto:
Britský deník The Sun vyzval přes Twitter čtenářky, aby mu poslaly fotky svých dekoltů. Odměna byla tisíc liber, jenže to tak úplně nevyšlo. Lidé téhle příležitosti využili, aby na Twitter pověsili...
Ed Sheeran se zabouchl do Pussycat Doll Nicole Scherzinger. Foto:
Zrzavý idol a slaďouš Ed Sheeran (24) sice byl v minulých týdnech podezírán, že to dává dohromady se Selenou Gomez (23), ale pravda je jiná. Hudebník sáhl do poněkud jiné věkové kategorie a začal si...
Jestli se v Británii někomu podařilo vyšťourat pořádný skandál, pak je to časopis The Sun, který získal záběry tehdejší malé školačky Alžběty, kterak s rodinou stojí se zdviženými pravicemi na...
Jeremy Clarkson - není cesty zpět? Foto:
Slavný moderátor zažehnul jiskru naděje pro všechny fanoušky, kteří se odmítají smířit s jeho odchodem z populární motoristické show.
Malý William se svojí druhou matkou  Foto:
Roxy Wallace (50) se narodila jako chlapec jménem Bob. Jako kluk se však nikdy necítil. Přes své pocity se ale i tak Bob oženil a zplodil syna. Když synovi bylo pět, šel Bob s pravdou ven a rozhodl...
Mel B si měla užívat na záchodku pro invalidy s bývalou playmate! Foto:
Bývalá členka dívčí skupiny Spice girls se nezdá! Alespoň podle svědectví bývalé playmate, na kterou se měla vrhnout na záchodech v hotelu Planet Hollywood.
Nenalíčená herečka Gwyneth Paltrow pije vodu Foto:
Deset let byli manželé a mají spolu dvě děti – holčičku Apple a syna Mosese. Teď se herečka Gwyneth Paltrow a frontman skupiny Coldplay Chris Martin rozcházejí.
Jack Nicholson získal za svou kariéru tři Oscary Foto:
Americký herec Jack Nicholson (76) popřel, že by šel do hereckého důchodu kvůli údajným problémům s pamětí. Mozek mu prý šlape jako hodinky.
Beyoncé a Jay Z: Na jachtě propili desetitisíce Foto:
Americký rapper Jay Z (43) a jeho manželka Beyoncé (32) umí pořádně roztočit peníze. Při plavbě po Středozemním moři vypili alkoholu za více jak dvacet tisíc dolarů.
Anglický herec Sacha Baron Cohen (41) se na poslední chvíli rozhodl odstoupit od nabídky ztvárnit zpěváka britské legendární skupiny Queen Freddieho Mercuryho v životopisném díle. Podle portálu...
Britský pilot F1 Lewis Hamilton (28) a americká zpěvačka Nicole Scherzinger (35) se po pěti letech nadobro rozešli.
Britská exotická zpěvačka Rita Ora je zamilovaná až po uši a užívá si vztah s DJ Calvinem Harrisem. Dokonce je svému příteli věrná!
Americká herečka Angelina Jolie (38) byla údajně odposlouchávaná přes svou dablérku a kamarádku. Telefon měla odposlouchávat Murdochova mediální společnost News Corporation.
Hvězda filmu Titanik celá září! Se svým posledním manželem Nedem Rocknrollem (34), synovcem miliardáře Richarda Bransona, čeká Kate Winslet (37) potomka. Na svět by měl přijít koncem roku.

reklama

reklama

reklama