svědek

Takhle se ke psům fakt chovat nemá Foto:
Svět je naštěstí ještě pořád plný dobrých lidí.
Muž zemřel, když si dělal selfie. Foto:
Šokující záběry, které prolítly internetem, jsou jenom pro nejsilnější povahy.
Děsivé, že?  Foto:
Hamar Singh Rajput (26) z Indie, předjížděl nákladní vůz plný železných tyčí. Bohužel však nešťastnou náhodou do vozu najel.
Tohle šéf ještě nezažil.. Foto:
Šéf už během natáčení pořadu zažil hodně věcí, ale tenhle díl si bude, jak sám říká, pamatovat. Stal se svědkem hádky mezi majitelem restaurace a kuchařem, který tvrdil, že mu restauratér dluží 17...
Doplnění k učebnicícm biologie... Foto:
V minulosti se jich někteří muži zbavovali, jiní na ně přísahali. Varlata krom toho, že produkují sperma, jsou totiž symbolem. Třeba odvahy. Jak je vnímali naši předci a co všechno varlata zvládnou?
Největší svatební trapas? Foto:
Nemilých příhod se ve svatební den může stát hodně: ženich je tak nervózní, že si dá pár panáků na uklidnění, nevěsta zakopne o vlečku, jsou problémy s nasazením prstenu či s opilým strýčkem ze...
Petr Čtvrtníček u soudu - Obrázek 2 Foto:
Petr Čtvrtníček a Jan Potměšil stanuli před soudcem kvůli incidentu, při kterém se převlékli za policisty a stavěli řidiče. Při jedné takovéto kontrole řidič dostal infarkt a zažaloval kvůli tomu oba...
Michal Hrůza byl propuštěn do domácího léčení. Foto:
Dlouho nebylo jasné, jak k útoku na oblíbeného českého zpěváka vůbec došlo a kdo byli útočníci. V pátek policisté díky kamerovým záznamům zatkli dvojici mladíků a dnes na ně byla uvalena vazba.
Hvězda reality show Kim Kardashian a její snoubenec Kanye West se chtějí vzít v sobotu 24. května v Paříži a my víme, kdo půjde rapperovi za svědka. Bude to muzikant Jay Z, manžel zpěvačky Beyoncé...
Devatenáctiletá modelka Chantel Jeffries řádila s Justinem v jeho Lamboghini na Miami Beach Foto:
Ze zámoří přicházejí podrobnosti o zatčení zpěváka Justina Biebera. Pod vlivem alkoholu se proháněl na 26. ulici v Miami Beach na Floridě. V autě nebyl sám.
Paul měl své bratry velice rád... na fotce s bratrem Calebem na jeho svatbě šest týdnů před Paulovou smrtí Foto:
Celá rodina je pochopitelně "zničená" Paulovou předčasnou smrti v sobotu 30. 11. na sedadle spolujezdce svého vozu Porsche Carrera GT v Kalifornii.
Takový průšvih se s fotografem potáhne celou kariéru Foto:
Paparazzi Carl Wu jel po chodníku a lovil snímek herečky Nicole Kidman (46). Jenže ona se náhle zastavila a on už nestihnul dobrzdit. Prima-Style.cz si jako jediný server opatřil výpovědi svědků.

reklama

reklama

reklama