Sylvester Stallone

Schwarzenegger dostane vlastní město. Foto:
Druhé největší město Rakouska se bude jmenovat podle akčního hrdiny a hollywoodské herecké hvězdy
The Revenant Leo Foto:
Kdo letos vyhrál nejprestižnější filmové ceny světa?
Rocky má opravdu dokonalou dceru Foto:
Americký herec prohlásil, že svým třem dcerám Sophii (18), Sistine (16) a Scarlet (13) zakázal randit. Ani jedna ho však neposlechla.
Nejen tyhle hvězdy prošly úspěšným seriálem... Foto:
Slavný seriál potřebuje slavné hosty. Kdo v kultovním sitcomu zanechal nejlepší dojem a ukázal největší smysl pro humor?
Slavní muži, kteří poznali tvrdou práci. Foto:
Cesta ke slávě bývá trnitá a své o tom ví třeba i takoví krasavci jako Brad Pitt, Hugh Jackman nebo Matthew McConaughey. Neuvěříte, čím se museli živit!
Nejnebezpečnější pěst ve vesmíru! Foto:
Čím vším nás už pobavil legendární Chuck Norris?
Rocky Balboa (2006) Foto:
Chlapci, kteří byli na návštěvě ve Filadelfii, se rozhodli vyběhnout schody, po kterých běhal slavný Rocky. Když se dostali do cíle, čekalo na ně něco neuvěřitelného.
Tady zemřel Greg Plitt Foto:
Šel po kolejích – a srazil ho vlak! Americký herec, model a kulturista Greg Plitt o víkendu zemřel za nevyjasněných okolností poté, co ho strhl vlak. Jeho přítel uvedl, že se po kolejích pohyboval s...
Dlouho očekávané pokračování snímku Postradatelní se blíží na filmová plátna. Hvězdné obsazení je opět neopakovatelné, ale natáčení se neobešlo bez maléru.
Sylvester Stallone jako drsný Rambo Foto:
Filmovým kritikům leží několik desetiletí v žaludku jako kámen. Diváci ale svého "Sly" milují. V civilu je hererc Sylvester Stallone citlivý chlap, kterého nejvíc ze všeho zasáhl strach o...
Silvestr Stallone Foto:
Není nad souboj herce a boxera. Sylvester Stallone si to zkusil "rozdat" s Muhammadem Alim!
Akční hrdinové: Arnold Schwarzenegger a Sylvestr Stallone Foto:
Sylvestr Stallone a Arnold Schwarzenegger: dvě filmové legendy, které v podstatě stály u zrodu žánru akčních snímků. Z jejich filmů z 80. let jako Barbar Conan, Rocky, Terminátor, Rambo, Komando nebo...
Fakt, že mají peníze a tím pádem si alkohol mohou dopřávat, všechno jen ztěžuje. Jejich vlastní děti se pak musí dívat na děsisé scény s nalitými matkami v hlavní roli. A občas ten příběh hodně...
Vůbec nestárne a stále je obklopen krásnými ženami. Dokonce čtyřmi najednou. Sylvester Stallone (67) si užívá dovolenou s manželkou a dcerami ve Francii.
Hollywoodský herec Arnold Schwarzenegger (65) se představí v pátém pokračování kultovní série Terminátor.

reklama

reklama

reklama