tenista

Radek Štěpánek prozradil, jak to má se ženami. Foto:
Radek Štěpánek se po opravdu dlouhé době ukázal ve společnosti. Tenisová hvězda dorazila na party luxusních vozů úplně sama. Nás samozřejmě zajímalo, jak to má se svou bývalou ženou Nikol Vaidšovou,...
Kaley už se z bolestivého rozchodu dokázala vzpamatovat. Foto:
Už je to několik měsíců, co seriálová hvězdička Kaley Cuoco ohlásila rozvod s tenistou Ryanem Swettingem. Nyní se o jednom z největších zklamání svého života konečně rozpovídala.
Michaela Ochotská je těhotná. Miminko dala Lukášovi k narozeninám! Foto:
Modetrátorka Michaela Ochotská porodila! Michaela ochotská a Lukáš Rosol pojmenovali svého chlapečka po slavném tenistovi. Že by Berdych Rosol?
moderátorka Michaela Ochotská Foto:
Stále zamilovaná Míša s Lukášem plánovali na letošek svatbu, tu ale museli odložit kvůli jiné radostné události. Míša je totiž v pátém měsíci těhotenství a konečně prozradila pohlaví miminka!
Tomáš Berdych a Venus Williams se svlékli pro Body Issue časopisu ESPN Magazine. Foto:
Čech Tomáš Berdych nebo Američanka Venus Williams kývli na nabídku amerického časopisu ESPN Magazine a nafotili odvážné fotografie.
Tomáš Berdych s Ester v melbournské zoo Foto:
Spousta tenistů před důležitým zápasem neudělá ani krok z hotelového pokoje. Pro tenistu Tomáše Berdycha (28), který dnes bojuje o finále Australian Open se Švýcarem Stanislasem Wawrinkou, to ovšem...
Lukáš Rosol má rád módní trendy Foto:
Jeden z nejlepších českých tenistů Lukáš Rosol (28), si dal rande v novém obchodě a pak šel se svou láskou na premiéru do kina.
Ester Sátorová je modelka a přítelkyně Tomáše Berdycha Foto:
Modelka Ester Sátorová, která přišla na vyhlášení ankety Zlatý slavík s vítězem Davis Cupu Tomášem Berdychem, dorazila do Státní opery v norkovém kožíšku. Za jejím outfitem tak stojí smrt několika...
Ester se v modelech Mentlové cítila velice dobře Foto:
Partnerka tenisty Tomáše Berdycha (28), modelka Ester Sátorová (21), vystřídala modelku Taťánu Kuchařovou (25) a stala se tváří kampaně podzim/zima 2013/2014 módní návrhářky Ivany Mentlové.
No nejsem já fešák Foto:
Tomu říkáme dokonalá metamorfóza z upoceného bojovníka na uhlazeného gentlemana. Uplynul sotva den od triumfu v Davis Cupu a tenista Radek Štěpánek se objevil na přehlídkovém molu jako model. A proč...

reklama

reklama

reklama