tenistka

Video VIP zprávy: Psychiatr Cimický věnoval Heleně Sukové k narozeninám tento dort propojující její původní a nynější profesi. A taky je dva Foto:
Naše bývalá tenisová hvězda, ženská světová jednička ve čtyřhře, držitelka čtrnácti Grand Slamů a majitelka dvou stříbrných olympijských medailí – Helena Suková – zcela zásadně změnila profesi. Na...
Potřetí se za čtyři roky staly české tenistky šampionkami ve Fed Cupu.
Victoria Duval bude muset svést zatím svůj nejtěžší boj. Foto:
Americká tenistka Victoria Duval se musí vyrovnávat s těžkou ranou osudu. Přestože je jí teprve osmnáct a poprvé se dostala do druhého kola hlavní části Wimbledonu, bude nyní muset svést boj nejtěžší!
Rihanna a Serena Williams jsou na kordy Foto:
Zpěvačka Rihanna (26) se musela schovávat před zuřivou tenistkou Serenou Williams (32). Holky se do sebe pustily kvůli kanadskému raperovi Drakovi (27), který to zkoušel na obě dvě. Vzhledem k...
Rozdíl. Na kila si netroufáme odhadnout Foto:
Proti naší nejlepší tenistce Petře Kvitové nestojí jen soupeřky. Ale také vlastní tělo. Srovnání její postavy z roku 2011, kdy vyhrála Wimbledon, a letošních proporcí, to je zkrátka smutná podívaná...
Andrea Verešová s manželem Danielem Volopichem Slovensko milují Foto:
Modelka Andrea Verešová je hrdá na to, že je Slovenka, a líbí se to i jejímu manželovi právníkovi Čechovi Danielu Volopichovi. Na Slovenky má asi v hlavě speciální detektor!
To je ale luxusní pohled Foto:
Nápověda: Tahle prdelka sebou stále ještě umí pěkně svižně pohnout na tenisovém kurtu :-) Patří tenistce Anně Kurnikové (32), která si se svým přítelem, zpěvákem Enrique Igesiasem (38) vyrazila na...
Šarapovová má nový byznys Foto:
Ruská tenistka Maria Šarapovová (26) už nemá jen vlastní značku sladkostí, ale vrhla se i na podnikání v oblasti návrhářství. Nyní poslala na trh kolekci módních doplňků.
Dlouhých dvanáct let čekala tenistka Anna Kurnikovová (32), až si ji přítel Enrique Iglesias (38) vezme za ženu. Nakonec se dočkala. Svatba bude příští týden v Miami!
Finalistka České Miss 2014 Simona Dvořáková bojuje s číslem 4 - Obrázek 2 Foto:
Modelka Simona Dvořáková je neuvěřitelně sportovně nadaná. Hraje skvěle golf (hcp 14,3), lyžuje, umí velice dobře ping-pong a dokonce měla našlápnuto ke kariéře profesionální tenistky.

reklama

reklama

reklama