Teorie Velkého třesku

Zašli byste na takovou svatbu? Foto:
Desátá série populárního seriálu vstoupí na obrazovky už v neděli 19. září a začne opravdu velkolepě. Pořádnou svatbou Penny a Leonarda.
Herečka se pořádně předvedla. Foto:
Půvabná televizní hvězda provokuje fanoušky hodně nevídaným způsobem.
Kaley už se z bolestivého rozchodu dokázala vzpamatovat. Foto:
Už je to několik měsíců, co seriálová hvězdička Kaley Cuoco ohlásila rozvod s tenistou Ryanem Swettingem. Nyní se o jednom z největších zklamání svého života konečně rozpovídala.
To ale byla pusa! Foto:
Tak tohle jsme vidět nechtěli. Ani jako legraci. Kombinace Joshe Gada, Miley Cyrus a Donalda Trumpa líbajícího se s Johnnym Galeckim, to je moc i na nás…
Kdo s kým v seriálu a kdo s kým v realitě? Foto:
Seriál Teorie velkého třesku je na našich obrazovkách velkým hitem. I když jsou hlavními postavami ztřeštění vědci, děj se točí hlavně kolem toho, jak jsou (ne)schopní prožívat vztahy. V reálu však...
Johnny se do Kaley pěkně zakousnul! Foto:
Tak tohle zřejmě fanoušci Teorie nečekali, když si ten večer vyšli na večeři. V restauraci potkali Kaley Cuoco v dosti neobvyklé situaci. Její bývalý ji tam pokousal, a dokonce si tento upírský výlev...
V zákulisí oblíbeného seriálu není vše, jak by mělo být. Foto:
Jednička mezi televizními seriály, ať se fandové Her o trůny třeba staví na hlavu, je pro mnohé Teorie velkého třesku. Úvodní písničku od kapely Barenaked Ladies zná určitě každý, ale zřejmě už ne...
Komu fandíte vy? Penny, nebo Melisse?  Foto:
Devátá řada oblíbeného seriálu Teorie velkého třesku bude plná překvapení. Nejvíce se však mluví o nové herečce, která v roli bývalé lásky vstoupí mezi Penny a Leonarda.
Sitcomová hvězda Kaley Cuoco tráví cvičením spoustu hodin a výsledek je ohromující. Má tělo snů. Leonardovi tak můžeme jenom tiše závidět, že s Penny chodí.
Jak se vám líbí nová Penny? Foto:
Zdá se, že novému trendu začaly propadat i některé celebrity: Stejná barva obočí, jako vlasů? Ano, to je to, co zrovna teď frčí. A čím nápadnější barva, tím líp! Podívejte se, jak dopadla Kaley Cuoco.
Bude Amy hodně, hodně zlobivá holka? Foto:
Přinese finále 8. série "Big Bangu" historický moment?
Jak se vám líbí růžová Kaley? Foto:
Kaley se svými vlasy ráda experimentuje a podle jejích slov o tom, že si nechá udělat růžový přeliv, přemýšlela už delší dobu. Ten správný čas však zřejmě nadešel až teď.
Penelope Cruz a její mladší sestra Monica jsou si velmi podobné. Foto:
Jsou krásní, bohatí a báječní. Jednoduše na ně nemáte. Ale občas mají sexy sourozence, co vypadají jako jejich kopie. A právě to je vaše šance!
Legendární Pan Spock Foto:
Legendární pan Spock ze Star Treku zemřel dnes ráno na nemoc CHOPN. Ta herce poslední dobou pořádně trápila, nemohl pořádně dýchat a musel díky ní dokonce s sebou nosit kyslíkovou masku.
Jim Parsons před více než deseti lety Foto:
Co si budeme namluvat, nabídka hrát v Teorii velkého třesku původně na žádnou velkou profesní pecku nevypadala. Ale vyklubalo se z solidní angažmá se skvělými výdělky, které pořád stoupají. Kaley...
Kaley Cuoco se asi léčí po nějaké pařbě Foto:
Herečka Kaley Cuoco alias Penny z Teorie velkého třesku na sebe práskla závislost. Ta ji dohnala až na operační sál pod kudlu. A klidně do ní může spadnout úplně každý z nás.

reklama

reklama

reklama