Tereza Fajksová

Nenechte si ujít přehlídku ve spodním prádle a plavkách. Foto:
Veletrhy módy STYL a KABO můžete na brněnském výstavišti navštívit od soboty 22. srpna do pondělí 24. srpna. Mezi tisíci novinek budou také očekávané prodejní hity pro jaro a léto 2016.
Výlet na jižní Moravu za dobrým vínem odmítne jen málokdo. Do Lednice na vyhlášení Golfisty roku a také do sklípku zajeli lékárnice a modelka Jana Doleželová, hudebník Felix Slováček nebo modelka...
Gábina doufá, že ve zlatě okouzlí natolik, že jako první Češka titul vyhraje. Foto:
Královna krásy roku 2014 se chystá na odlet do Miami, kde bude bojovat o titul Miss Universe. A to s dalšími kráskami z 87 zemí! Jakými šaty bude chtít proto Gábina okouzlit porotu?
Krásná Tereza Fajksová Foto:
Mnoho lidí své narozeniny slaví s rodinnou, najde se však i pár pařmenů, kteří si nenechají ujít velkolepou party v kruhu kamarádů, kteří slaví ve stejném měsíci. Jak to slavné krásky na oslavě...
Nejkrásnější dívka planety Fajksová promluvila o své největší vášni - Obrázek 3 Foto:
Vítězka mezinárodní soutěže krásy Miss Earth Tereza Fajksová (24) o sobě prozradila, co je pro ni v poslední době tou největší vášní. Neuvěříte, co to je.
Agáta Hanychová si vzala hučku Foto:
Tragický osud zpěvačky Ivety Bartošové způsobil v malém rybníčku domácího showbyznysu strašlivou tsunami. Oslovili jsme několik osobností, které věšinou reagovaly dost kategoricky. Co si myslí manžel...
Miss Earth Tereza Fajksová díky svému titulu procestovala celý svět a občas po ní někde chtěli opravdu zvláštní věci. Co všechno musela modelka udělat, se dozvíte ve videu.
Miss Earth 2013 Tereza Fajksová je spořádáná řidička a Rychle a zběsile prý není nic pro ni. Ale co na to její přítel?
Tereza Fajksová se stala Miss Earth 2012 Foto:
Miss Earth 2012 Tereza Fajksová komentuje v naší nové rubrice svůj vlastní výběr módy na party. Kde seženete, co má na sobě?
Modelka Tereza Fajksová díky titulu Miss Earth cestuje po celém světě. Kde všude byla a co tam zažila, se dozvíte v našem videu.
Miss Earth 2012 Tereza Fajksová miluje Vánoce, protože prý konzumuje, na co přijde. To a mnohem vic prozradila ve videu.
Modelce Tereze Fajksové končí kralování Miss Earth. Jak to vnímá, se dozvíte v našem videu.
Tereza Fajksová se stala Miss Earth 2012 Foto:
Miss Earth 2012 Tereza Fajksová komentuje v naší nové rubrice svůj vlastní výběr módy. Kde seženete, co má na sobě?
Monika Leová je modelka a moderátorka Foto:
Modelka a moderátorka Odpoledních zpráv na Primě Monika Leová odjela na finále Miss Earth na tajfunem zničené Filipíny. Monika se bohužel neumístila a nepřevzala tak korunku od loňské vítězky, Češky...
Monika Leová a Gábina Kratochvílová v národních kostýmech Foto:
Jednou z disciplín na všech významných světových soutěžích krásy je předvedení národního kostýmu. Hned dvě české Miss se s tím v poslední době musely vypořádat. Povedlo se jim to?
Tereza Fajksová ještě oblečená Foto:
Zejména pánové by měli před zhlédnutím tohoto videa zhluboka dýchat nebo si ho pustit někde o samotě. Nádherná těla modelek nahoře bez lze jen obdivovat. A důvod, proč se svlékly, taky!

reklama

reklama

reklama