Thor

Akce Polished Man si našla příznivce i mezi celebritami Foto:
Myslíte si, že je lakování nehtů u mužů tabu? V Austrálii rozhodně ne. K hnutí mužů, kteří si lakují jeden nehet, se přidal i Chris Hemsworth.
100 názvů pro mužské přirození. Foto:
VAROVÁNÍ: Článek obsahuje extrémně velké množství vulgarismů. Vaše slovní zásoba bude nenávratně rozšířena.
Opravdu je slavné postavě podobný? Foto:
Internet šílí z pořádného sexy chlapáka se vším všudy.
První host rubriky NA TO SE ZEPTEJTE! Ben Cristovao. Foto:
Prvním hostem nové online rubriky NA TO SE ZEPTEJTE! byl zpěvák a miláček všech teenagerek Ben Cristovao. Otázky, které jsme Benovi kladli, byly od vás – fanoušků. A musíme říct, že teď už víme...
Tak jak to bylo? Foto:
Vyhlásili ho nejvíc sexy mužem světa za rok 2014 a v lednu ho čekají dvě premiéry. Mnohé fanynky by pro australského fešáky vraždily... jenže za mřížemi skončil sám hvězdný lamač srdcí!
Chris Hemsworth a jeho nádobíčko Foto:
Herec Chris Hemsworth, který byl vyhlášen nejvíce sexy mužem pro rok 2014 ukázal to, po čem ženy rozhodně touží a ty, které říkají, že ne, tak ty lžou!
Od 30. dubna v kinech! Foto:
Iron Man a Černá vdova berou bank, ostatní jen drobky!
Spider-Man je pro Marvel skvělý úlovek Foto:
Ve sportu by tohle bylo komunikované jako přestupová bomba! A taky to JE přestupová bomba, jen ve světě filmu. Marvel a Sony se domluvili, že Spider-Man se může objevit po boku Avengerů, Strážců...
Má sexy usměv!  Foto:
Jeden z nejvíce sexy mužů planety včera v americké talk show prozradil, co dělá se svým bratrem ve volném čase. A budete se divit!
Avengers - I druhý trailer Age of Ultron slibuje fantastickou podívanou Foto:
Avengers: Age of Ultron vtrhnou do kin na jaře. Podle mnohých žebříčků jde vůbec o nejočekávanější film letošního roku! Podívejte se na nový trailer.
Tatínek Chris Hemsworth se teď  vzorně stará o starší sestřičku... Foto:
Hvězda filmu Thor, herec Chris Hemsworth odvezl svou manželku Elsu Pataky do porodnice, kde mu porodila očekávaná dvojčata. Jejich rodina je rovnou pětičlenná!
Herec Liam Hemsworth se svou již bývalou přítelkyní Miley Cyrus Foto:
Australského herce Liama Hemswortha (23), který se nedávno rozešel s provokativní zpěvačkou a herečkou Miley Cyrus (20), podle jeho slov vyučovala ve škole sexuální výchovu jeho vlastní matka.
Bude tento idol dívčích srdcí opět volný? Foto:
Australského herce Liama Hemswortha (23) ponížilo skandální vystoupení, které se odehrálo na odevzdávání MTV Video Music Awards. Jeho přítelkyně, zpěvačka a herečka Miley Cyrus (22), předvedla na...

reklama

reklama

reklama