Tomáš Svoboda

K filmu Hodinový manžel vyšel soundtrack od skupiny Portless Foto:
K nové české komedii Hodinový manžel, která v kinech momentálně boduje, vyšel právě videoklip. Jak nová píseň od skupiny Portless zní? To si můžete nyní poslechnout právě u nás.
Petr Čtvrtníček a Jan Potměšil míří k soudu Foto:
S herci Petrem Čtvrtníčkem a Janem Potměšilem to ještě vloni v říjnu vypadalo bledě. Oba totiž dostali podmínečný trest na osm měsíců za to, že při natáčení klipu pro Konto Bariéry zastavovali řidiče...
Na velikosti ovšem záleží nejen ženám Foto:
Kdo říká, že na velikosti nezáleží, ten lže. Velikost je důležitá. A poznává to čím dál víc Čechů. Statistiky to dokazují.
Pojďme se na ně podívat podrobněji. Foto:
Jsou nejprodávanější. Lidem se líbí. Oblíbili si jejich vzhled i funkčnost. Proč? Nejsou na trhu lepší auta? Dnes se podíváme na nejprodávanější vozy na trhu.
Auto Esa Foto:
Budeme se teď bavit o milionech. Ne prodaných desek nebo peněz. I když o těch je to zprostředkovaně. Teď vám povíme něco o automobilových legendách, kterých se prodaly miliony kusů.
Za vším jsou peníze. A tak je zapotřebí bojovat o přízeň i třeba garancemi na původ vozu Foto:
I když to vypadá, že naše ekonomika ještě stále není úplně fit, lidé si to asi už nemyslí. Přesedlali totiž z malých aut do střední třídy.
Hlavně, když je z čeho vybírat Foto:
Představte si, že je někdo věrný celých sto let. Zdá se to být skoro neuvěřitelné. Ale je to tak. Češi prostě svá auta milují. Jsou věrní. Dbají na tradice a zvyky nemění tak často.

reklama

reklama

reklama