touha

Jak poznáte, že vás žena fakt chce? Foto:
Pochybujete o tom, jestli s vámi žena chce něco mít? Pak se zaměřte na tyhle signály.
Jaké nosíte spodní prádlo? Foto:
I když ho partner na prvním rande ještě možná neuvidí, výběr vašeho spodního prádla o vás mnohé vypovídá. Jaká jste? Jaké máte touhy? Co potřebujete? Podívejte se, jaké kalhotky jste si na sebe na...
Selena ví, jak vypadat sexy Foto:
Selena má nový objekt touhy. Už to není Justin, ale vysvalený blonďák s dlouhými vlasy, za kterým se vydává do jeho domu, aby se mu nahá válela po posteli! Jenže to nedopadne zrovna tak, jak by si...
Kolik stojí pozlacený samopal od Vuittona? Foto:
Touha pochlubit se neskutečným bohatstvím byla vyšší než snaha se skrývat, takže mexičtí pašeráci drog ukázali, jak to vypadá u jejich bazénů a v jejich postelích!
V novém písničkovém filmu si zahrála i fotbalová legenda Pavel Horváth. Foto:
Nový romantický film s písničkami Michala Davida Decibely lásky se představuje divákům trailerem s prvními ukázkami. Do kin jej uvede společnost Falcon už 11. února 2016.
Jewel Shuping  Foto:
Jewel Shuping (30) ze Severní Karolíny chtěla být již v dětství slepá. Její psycholog jí vyšel vstříc a nalil jí do očí žíravinu.
Hodně nevydařené padělky  Foto:
Touha po značkovém zboží nezná mezí. Daný fakt nahrává těm, co si chtějí přivydělat na padělání luxusních věcí. Podívejte se, jak jsou (ne)šikovní.
Mirjam Landa Foto:
Režisérka Mirjam Landa (44) přiznala, že nemá problém dát komukoli šanci zahrát si v muzikálu. Pokud však vidí, že je to omyl, zakročí a dotyčného odstraní. Z tohoto důvodu i v minulosti ukončila...
Mirijam Landa byla před premiérou ve velmi dobré náladě Foto:
Po dlouhé odmlce se režisérka Mirjam Landa (44) kvůli divákům opět vrátila do divadla Kalich, abych zde uvedla obnovenou premiéru muzikálu Touha.
Poslední úpravy si Helena Vondráčková ještě překontrolovala  Foto:
Zpěvačka Helena Vondráčková (66) rozhodně nezahálí. Užívá si soukromí, ale i práce. Nyní po čtyřech letech vydává studiové album s názvem Touhy. A my byli exkluzivně u toho, jak vznikal přebal CD.
Britney Spears děti doslova zbožňuje Foto:
Americká zpěvačka Britney Spears (31) prozradila, jaké má touhy. Kupodivu nejde o práci, ale o rodinu. Zpěvačka totiž doufá, že se ještě jednou vdá a bude mít dvojčata.

reklama

reklama

reklama