trosky

Agáta s Jakubem Foto:
Skloňují se slova jako ROZVOD a ROZCHOD. I NEVĚRA... Moderátorka Agáta Hanychová se brání – její manželství s Jakubem Prachařem prý v troskách není ani náhodou!
Pilot nešťastného letu s ženou a dětmi ještě ve šťastných časech Foto:
Celý den dnes záchranáři lovili trosky letadla z Indického oceánu, protože se konečně umoudřilo počasí. Svět zároveň obletělo svědectví přítele pilota letadla. "V žádném případě nebyl ve stavu,...
Satelitní snímek z místa neznámého nálezu Foto:
Satelitům objevily v Indickém oceánu dva neznámé předměty, které by mohly být z trosek zmizelého malajského letadla. Začíná se prověřovat, zda jde opravdu o části pohřešovaného letadla.
Michelle Obama prý špatně snáší údajné nevěry svého muže Foto:
Nezdá se, že by první dáma Spojených států trvala na tom, že má první dámou zůstat... Množí se spekulace o tom, že je manželství Obamových v troskách. Proč? A jak to Michelle dělá, že tak skvěle...
Jeden z prvních snímků zásahu v divadle Foto:
Až třicet lidí může být podle předběžných informací v troskách hlediště londýnského divadla Apollo. "Modlím se za všechny, kdo tam stále jsou," napsala jedna z divaček.
Clint Eastwood a jeho žena Dina jsou v manželské odluce Foto:
Manželka amerického herce a režiséra Clinta Eastwooda (83) požádala po sedmnácti společných letech o rozluku manželství. Pro širokou veřejnost je krach jejich dlouholetého vztahu velkým překvapením.

reklama

reklama

reklama