US Weekly

Je možné, že Selena chce předstíraným románkem s Justinovým kamarádem odvézt pozornost od skutečnosti. Foto:
Světový bulvár v posledních týdnech o 106 spekuluje, zda se k sobě Selena Gomez a Justin Bieber vracejí, a mohou za to jejich častá dostaveníčka. Nyní je ale všechno postavené na hlavu. Buď si Selena...
Madonna se nezdá! Foto:
Slunce v údolí Indio v Kalifornii zapadalo, zatímco všichni fanoušci netrpělivě čekali na vystoupení Draka na Coachella festivalu.
Arnold Schwarzenegger Foto:
Divoška Miley Cyrus randí s Patrickem Schwarzennegerem asi dva měsíce. Proslýchalo se, že slavný Arnold z toho vůbec není nadšený, ale milou svého syna potkal až během svátků. Jaká byla jeho reakce?...
Pověstný vyplazený jazýček Miley Cyrus má další oběť. Po dlouhodobém vztahu s Liamem Hemsworthem se rozdivočela. Nyní ji ale má opět kdo krotit.
Čerstvě vdaná Francesca Fisher-Eastwood a její manžel Jordan Feldstein Foto:
Čerstvě vdaná Francesca Fisher-Eastwood (20), dcera amerického herce a režiséra Clinta Eastwooda (83) a herečky Frances Fisher (61), chce anulovat manželství s Jordanem Feldsteinem (35). Šlo prý jen...
Lady Gaga ráda šokuje Foto:
S vydáním nového alba Artpop se v souvislosti s americkou zpěvačkou Lady Gaga objevila zajímavá novinka. Bude prý první popovou hvězdou, která zazpívá ve vesmíru.
Hathaway řeší své vymyšlené těhotenství Foto:
Americká herečka Anne Hathaway (30), která se v září 2012 vdala za kolegu Adama Shulmana, řeší kauzu o svém údajném těhotenství.
Isabella Cruise se mění v ošklivku Foto:
Vyrůstala tak trochu pozapomenutá. Přestože Isabella Cruise (20) nosí zvučné příjmení po adoptivním otci Tomu Cruisovi, média se o ni příliš nezajímají. Sama se však ráda odlišuje od ostatních.
Celebrity si to opět v tomto týdnu pěkně užívaly. Taková zpěvačka Beyoncé a její manžel, rapper Jay Z, to umí na dovolené pěkně roztočit.
Takový průšvih se s fotografem potáhne celou kariéru Foto:
Paparazzi Carl Wu jel po chodníku a lovil snímek herečky Nicole Kidman (46). Jenže ona se náhle zastavila a on už nestihnul dobrzdit. Prima-Style.cz si jako jediný server opatřil výpovědi svědků.
Zpěvačka a herečka Jessica Simpson – Proč se schovává doma? Foto:
Je půvabná, ale nemyslí si to o sobě. Zpěvačka a herečka Jessica Simpson (33) se straní společnosti. Co ji k tomu vede?
Stará láska opravdu nerezaví! Americká herečka Jennifer Lawrence (22) se dala dohromady se svým staronovým přítelem, kolegou Nicholasem Houltem (23). Co se stalo? Spojila je role!
Americký herec a idol mnoha žen George Clooney (52) měl údajně nedávno velký zájem o herečku Evu Longorii (38).
Americká zpěvačka Jessica Simpson (32) a její snoubenec Eric Johnson (34) se těší z druhého dítěte. K roční dceři Maxwell jim v neděli přibyl ještě syn Ace Knute Johnson.
Americký herec a režisér Ben Affleck (40) se v posledních letech víc zaměřil na rodinu a výchovu tří dětí, které má s manželkou, herečkou Jennifer Garner (40).
Paris, patnáctiletá dcera Michaela Jacksona, která se začátkem června pokusila o sebevraždu, konečně opustila nemocnici. Teď ji čeká několikatýdenní intenzivní terapie.
Devětadvacetiletá americká herečka Olivia Wilde, kterou známe ze seriálu Dr. House jako doktorku Remy Hadley, strávila romantický víkend na Havaji. A nebyla sama!

reklama

reklama

reklama