varování

Jaká by byla vaše reakce? Foto:
VAROVÁNÍ: Záběry obsahují násilí a nejsou vhodné pro mladší 18 let!
Au! Muž si zlomil penis. Foto:
Raději se nedívejte, pokud máte slabší žaludek. Takhle totiž vypadá zlomený penis.
Dětské fotografie mohou být i nebezpečné. Foto:
Dáváte si na profil slavné sociální sítě fotky svých potomků? Francouzští muži zákona vysvětlují, proč byste to rozhodně neměli dělat.
Varování: Před následujícím videem nedoporučujeme jíst.
Tabatha Green a Sparkly  Foto:
Tabatha Green (46) z USA si je jistá, že její pes Sparky se narodil ve špatném těle. Je si údajně jistá, že přestože je Sparky pes, chtěl by žít jako fena. Ano, Tabatha si je jistá, že Sparty je...
Nechutné! Už nikdy se nepodrbete v nose! Foto:
Lékaři byli opravdu velice zděšeni tím, co našli uvnitř nosu tohoto 65letého muže z Brazílie. Ten se dostavil do nemocnice s tím, že týden krvácí a neví proč. Má bolesti a krvácení nejde zastavit.
Matka tyranka, neuvěřitelné! Foto:
Matka dostala varování od policie kvůli neobvyklým praktikám výchovy. Nechala totiž svého malého syna, aby se svlékl v mrazivém počasí a pak před ní klečel na ulici.
Jeremy Clarkson je ikonou pořadu. Foto:
BBC se rozhodla vyhodit Jeremyho Clarksona zrovna v den natáčení nového dílu, který se má vysílat tuto neděli. K jeho odvysílání tak vůbec nedojde a zatím se neví, co bude dál. Bez hlavní hvězdy si...
Rivalové Cristiano Ronaldo a Lionel Messi Foto:
Tak nějak... není co dodat. Lionel Messi a Cristiano Ronaldo natočení v chodbách před zápasy mistrovství světa.
Tak tento pejsek má opravdovou radost ze života!  Foto:
Stačí podcenit jeho reakci na košík plný barevných míčků. Varování: Nemusí to rozdýchat a hrábne mu radostí:-) Na příznaky se podívejte ve VIDEU.
Petr Vacek Foto:
VAROVÁNÍ! Následující video doporučujeme jenom silným jedincům. Herec Petr Vacek prozradil, co všechno byl schopný udělat, aby nemusel do školy. A je to opravdu síla!

reklama

reklama

reklama