věrnost

Pes se nehnul z místa... Foto:
Zvířata jsou často daleko citlivější než lidé. Pokud tomu nevěříte, podívejte se na tohoto smutného psa, který se nemůže smířit s hrůznou událostí. Co se stalo?
Snažila se nachytat kluka při podvádění, ale... Foto:
Není nic lepšího, jak otestovat klukovu věrnost, než na něj poslat žhavou profesionálku, která ví, co na chlapi funguje. Přesně tohle udělala jedna zvědavá a podezřívavá přítelkyně.
Tohle nezkoušejte! Foto:
Nebožák si to nevymyslel sám, chtěla to po něm manželka! Měl ho na své chloubě dva dny.
Čekala jeho dítě a tak se rozhodla vyzkoušet jeho věrnost Foto:
Když žena ve videu zjistila, že čeká dítě se svým přítelem, rozhodla se otestovat jeho věrnost. A to přímo u kostela, kam on začal, k jejímu potěšení, chodit více. Podívejte se, jak celá akce dopadla.
Zkoušela, jestli jí bude věrný, ovšem tohle rozhodně nečekala Foto:
Slečna se rozhodla otestovat věrnost svého přítele. Ten se ovšem na udičku v podobě odvážně oblečené a vyzývavé mladé dámy chytil téměř okamžitě. Moc gentlemansky se nezachoval, ani když svou...
Vyzrála na to Foto:
Pánové, nosili byste ho? Jedině tak totiž dokážete věrnost svojí holce!
Řekni to po svém... Foto:
Češi vyjadřují lásku květinami, Poláci nikdy nepřestanou intenzivně milovat, Rakušané hledají partnery v klubech a pro Němce je důležitá důvěra a finanční zabezpečení.
Martina Hingis si užívá vítězství Foto:
„Můžeš utíkat, ale stejně se neschováš.“ Tato jasná zpráva adresovaná všem nevěrným partnerům platí i pro světoznámé celebrity. Utajované vztahy, skandální aférky a nečekaná odhalení se jich týkají...
Hlavně, když je z čeho vybírat Foto:
Představte si, že je někdo věrný celých sto let. Zdá se to být skoro neuvěřitelné. Ale je to tak. Češi prostě svá auta milují. Jsou věrní. Dbají na tradice a zvyky nemění tak často.

reklama

reklama

reklama