Veronika Freimanová

Markéta Hrubešová s dcerou Christel Foto:
Herečka Markéta Hrubešová se pravidelně objevuje na televizních obrazovkách v seriálu Cesty domů. Své soukromí si před novináři bedlivě střeží. V našem exkluzivním rozhovoru nám dveře od svého...
Na vinicích se může stát leccos Foto:
Stylově – přímo v Mikulově na náměstí v "epicentru" vína – představila FTV Prima své podzimní plány. Tady je 7 důvodů z mnoha, proč bude Prima jako víno.
Keira Knightley s manželem Jamesem Rightonem a rodiči Foto:
Letošní rok byl rokem plným svateb a lásky. Mnohé celebrity se totiž rozhodly za hudby svatebního pochodu říct své lásce sladké „ANO“.
Markéta Hrubešová s dcerou Christel a její kamarádkou po náročných závodech Foto:
Herečka Markéta Hrubešová (41) vzala svou dcerku Christel (7) na chrtí závody do Greyhound Parku v Motole, ale místo rychlonohých psů ji zaujala spíš motokárová dráha, která je hned vedle. Malá...
Milá Claudie, nikdy nezapomenu Foto:
Moderátor Libor Bouček (33) je zavázán jedné z nejkrásnějších topmodelek světa Claudii Schiffer. Proč se za něj přimlouvala u mága Davida Copperfielda?
Dívčí půvab věku navzdory Foto:
Herečka Veronika Freimanová (57) má jednu vzácnou vlastnost. Je s ní legrace a dokáže s nadhledem komentovat i sama sebe. Jen málokterá herečka by dokázala říct, že si připadá jako slepice.
Chcete vidět nejkrásnější ženy televize Prima? Jak by dopadla soutěž Miss TV Prima? Tady jsou naše tipy:

reklama

reklama

reklama