věž

Tom Daley se trefil do černého a jeho fotka je hit. Foto:
Majitel olympijského bronzu a mistr světa ve skoku z desetimetrové věže Tom Daley z Velké Británie rozpoutal virální šílenství kvůli celkem prostému postu na Instagramu.
Jak udělat synovi radost? Tenhle tatínek to umí, i když to má těžké Foto:
Tohle video vidělo jen o víkendu půl milionu lidí. Rappující táta Jayce Correia dojal svět svojí písničkou a něhou, se kterou pečuje o syna Jareda.
Takto má vypadat nová horská dráha, která by měla být otevřena v roce 2017 Foto:
Milovníci adrenalinu by nyní měli zbystřit, za oceánem se totiž rozhodli postavit novou horskou dráhu! Ale nebude jen tak ledajaká! Dráha v Orlandu je totiž obmotaná okolo věže vysoké 175 metrů!
Golden Gate Bridge, San Francisko Foto:
Jezdíme za nimi po celém světě – londýnský Tower Bridge, pařížská Eiffelova věž, Socha Svobody v New Yorku, Ježíš v Rio de Janeiru…to je jen malý výčet památek, které stojí za to vidět. Jejich stavba...
Alice vytvořila celé Bradavice z lega! Foto:
Ti, co milují nějaký film či postavu, jsou schopní udělat téměř cokoliv – vymalovat si pokoj v určitém filmovém stylu, pořídit si doplňky nebo si polepit stěny plakáty. Někteří ale jdou ještě dál a...
Ilona Czáková vypadala úžasně Foto:
Známé české radio slavilo 15. narozeniny a pozvalo na Žižkovskou věž spoustu fanoušků a celebrit. Několik set metrů nad Prahu se pořádně slavilo.

reklama

reklama

reklama