Viagra

Hugh uměl žít. Foto:
Jak by se dalo očekávat od nedávno zesnulého 91 Hugha, kterého přežila jeho 31letá manželka, nebyl jeho sexuální život běžnou rutinou. Měl v posteli nespočet žen.
Co jste nevěděli o penisu? Foto:
Znáte svoje nádobíčko opravdu dobře? A dámy, jste si jisté, že víte všechno o tom, co muži nosí v kalhotách? Tak schválně!
Takhle účinnou viagru by nikdo nechtěl... Foto:
Šestatřicetiletý Brit vyrazil s kamarády do baru a během pitky ho napadlo, že se jen tak ze srandy naláduje balením viagry. Jenže ho za tenhle alfasamčí kousek čekal tvrdý trest…
Muž je ale nepoučitelný. Foto:
Jednatřicetiletý uživatel stránky Reddit našel se svojí ženou zálibu ve swingers party. Jeho penis ale zas tolik nadšený nebyl a občas začal stávkovat. Muž si do něj proto píchl injekci Viagry...a...
kondom na banánu Foto:
Vědci z univerzity ve Wollongongu představili nový prototyp prezervativu, který by měl výrazně zlepšit požitek ze sexuálních aktivit. Projekt částečně zastřešuje bývalý šéf Microsoftu Bill Gates.
I babičky mají rády sex...na veřejnosti Foto:
Stát Florida je známý tím, že se sem sjíždějí lidé z celé Ameriky, aby zde "dožili". Díky slunečním paprskům se jim evidentně zapalují lýtka víc, než by měla.

reklama

reklama

reklama