vir

Takhle budou bydlet olympionici v Riu Foto:
Olympiáda v brazilském Riu už způsobila na internetu poprask. Hlavně kvůli viru zika, ale také kvůli nedokončeným budovám.
Eric se živí jako hyena... Foto:
Říkají mu hyena, ale pro komunitu v africkém Malawi je naprosto nepostradatelný.
Batolatům přestává růst mozek. Může za to vir!  Foto:
Brazílie se nyní potýká s nebezpečným virem Zika. Ten způsobuje předčasné ukončení růstu dětského mozku. Počet obětí nebezpečně vzrůstá. Lék však zatím neexistuje.
Která domácí celebrita by mohla byt HIV pozitivní? Foto:
Poté, co jsme včera odvysílali reportáž o tom, že někdo z českých VIP osobností se nakazil virem HIV, začaly se na sociálních sítích objevovat nejrůznější spekulace, kdo by to mohl být.
Charlie Sheen se domnívá, že se HIV nakazil při sexu s transsexuálem. Foto:
Po přiznání hollywoodkého herce Charlieho Sheena k nákaze HIV dle očekávání spatřuje světlo světa další špína. Zatímco superstar čelí kriminálnímu vyšetřování kvůli šíření smrtícího viru, objevilo se...
Zakladatel divadla Sklep, režisér Ondřej Trojan, má šťastné manželství. Už 27 let! Foto:
Režisér a producent Ondřej Trojan s manželkou Bárou oslavili 27. výročí svatby. Mají recept na šťastné dlouholeté manželství?
Virus ebola, detail Foto:
Tak tohle nikdo nečekal. V pražské nemocnici Bulovka leží člověk, u kterého je podezření, že je nakažený smrtícím virem ebola.
Virus Ebola Foto:
Z nemocnice v liberijském městě Monrovia uprchlo v noci na neděli 29 pacientů nakažených virem eboly. Jejich únik může být katalyzátorem obrovské zkázy.

reklama

reklama

reklama