vířivka

Proč je sex ve vířivce nebezpečný? Foto:
Vířivky jsou super. Sex ve vířivce už ale ne tak moc.
Pavel je podle svých slov děsný dříč a vzal nás na místo, kde všechno vzniká. Foto:
Kdyby si zpěvák Pavel Callta nevybral žádnou dívku na zemi, klidně by mohl hledat svou budoucí i pod vodou. Na jeden nádech totiž vydrží pod hladinou přes pět minut. Je totální vodouch!
Sex může skončit i jinak než orgasmem Foto:
Místo romantické dovolené čekala na kanadské manžele smrt. Charles Mckenzie (67) byl nalezen mrtev společně se svojí manželkou v hotelové vířivce.
Je to vůbec možné?  Foto:
Video, na kterém matka pomocí ponorného mixéru dělala svému potomkovi bublinky ve vaně, vyvolalo na internetu obrovskou vlnu kritiky. Není divu, dítě mohlo být snadno zabito elektrickým proudem!
Slavná scéna z filmu Showgirls. Foto:
Sex v moři, v bazénu, ve vířivce či ve sprše vypadá lákavě. Pokud už nejste úplně nazí, tak vaše těla dělí jen titěrné plavky. Jenže rozdat si to ve vodě nemusí být úplně dobrý nápad. Proč?
Hassan si se Zuzanou užívali ve vířivce Foto:
Hassana a Zuzana vyměnili farmu a těžkou práci za rozmazlovací wellness romantiku. Společně se ocitli ve vířivce, kde tetovaný Hassan odvážně rozvedl téma použití gelu. Zuzana nevěděla, kam s očima....
Farmář Petr se svými vyvolenými... hrátky ve vířivce... - Obrázek 3 Foto:
"Bude těžké oddělit z nich jednu," říká na VIDEU devětadvacetiletý farmář Petr a mlsně se u toho tváří. Aby ne. Nápadnice ve vířivce mu dělaly pomyšlení. V romantické atmosféře došlo i na...
Vladko s Pavlínou mají radost Foto:
Reality show VyVolení pomalu končí a už dnes večer se dozvíte, kdo získá milionovou výhru. Přinášíme vám několik hádanek, které vám trochu shrnou dění ve Vile.
Thomas Castello se svou novou přítelkyní Silvií ukázali vnady Foto:
Nezaměstnaný kulturista Thomas Castello, který vypadl z Vily VV v Duelu s Vladkem, si nežije vůbec špatně. Fotograf Prima-Style.cz s ním exkluzivně strávil celou neděli. Na to, že má na krku obrovské...
Tak tohle ve štábu nečekali. Žhavé vztahy se rozhořely už v partičce komparsistů, kteří měli vilu vyzkoušet. Vzali to pěkně zgruntu - šup do vířivky, kde je letos poprvé kamera.

reklama

reklama

reklama