vrtulník

Občas člověk vidí něco, co ho naprosto ohromí. A nemluvíme teď o pohledu na Niagarské vodopády z vrtulníku. Prostě něco tak šokujícího, že jste z toho úplně paf!
Malý glen si nakonec vyzkoušel, jaké je to být hasičem Foto:
Když zvala Ashlee Buratti všech 16 synových spolužáků na oslavu narozenin svého šestiletého syna Glenna, netušila, co se stane. Nepřišel ani jeden!
Noční Las Vegas z výšky. No není nádherné?  - Obrázek 3 Foto:
Fotky z výšky jsou opravdu kouzelné, zvláště ty noční. A dokazují to i snímky z amerického Las Vegas od oblíbeného fotografa Vincenta Laforeta. A co konkrétně nafotil?
Princ neprinc, William jde do práce! A vybral si k tomu něco opravdu neobvyklého. Britský následník trůnu se totiž nechal zaměstnat u - soukromé firmy!
Jitka Čvančarová vystupuje z vrtulníku Foto:
Herečka Jitka Čvančarová nafotila s Martinem Dejdarem fotky do nového kalendáře přímo ve vrtulníku. Ona na fotkách hraje zlodějku, která společně s imitátorem Barta Simsona krade maso.
Michal David v helikoptéře ještě v pořádku  Foto:
Zpěvák a producent Michal David (53) má rád komfort, a tak se rozhodl zaletět si z Ostravy do Duchcova na golfový turnaj Divadla Broadway soukromým vrtulníkem. Teď jen hořce lituje.
Konečně se to topmodelce Elle MacPherson (49) povedlo. Svého vyvoleného, miliardáře Jeffreyho Soffera (43), dostala k oltáři. Své ano si řekli na ostrově Fidži jen pět měsíců po zásnubách.
Dejdar už dvacet let trpí fobií. Trpí celé hodiny - Obrázek 4 Foto:
Herec a moderátor Martin Dejdar (48) má strach z létání. Už dvacet let se při každém letu třese strachy. Přesto létá do Ameriky a sedne si i do vrtulníku.

reklama

reklama

reklama