výročí

Elán a vizovická přehlídka slaví společné výročí Foto:
Účast na festivalech kapela Elán odmítá, ale u Trnkobraní udělala výjimku. Dohromady oslaví společné výročí – vizovická přehlídka slaví 50 let své existence, stejně jako slovenská skupina.
Jonathan LeFleur Foto:
Pánové, pokud vám chybí nápady na dárek pro vaši drahou polovičku, můžete se inspirovat.
Co se v jeho životě za ten rok událo? Foto:
Jak internetová hvězda vzpomíná na jednu z nejtěžších chvílí svého života?
Co na sebe známý pár prozdradil? Foto:
Nejznámější youtuberský pár odhalil něco ze svého soukromí. Co na sebe prozradili?
Ke 30. výročí legendární kapely vznikl dokonce dokument. Pojďte s námi soutěžit o mikiny kapely. Foto:
Skupina Lucie slaví kulaté výročí. A dokonce o ní vznikl dokumentární film, který můžete vidět v návaznosti na čtyři velké koncerty oslavenců. Pokud se na některý z nich chystáte, můžete si obléknout...
Eva Perkausová už se na vás těší. Foto:
A je tu další várka informací ze světa slavných, kterými vás provede naše sličná moderátorka Eva Perkausová. Už nyní vám prozradíme, na co se můžete těšit...
Benji Madden si na důkaz lásky ke své manželce herečce Cameron Diaz nechal udělat tento obří nápis jejího jména, ale na jeho těle se to ztratí, těžko byste toiž hledali nějaké místo bez tetování Foto:
Vytetovaná jména partnerů nebo jejich portréty, data svateb nebo výročí. Pokud byste to označili za šílené nápady, můžeme vás ujistit, že se najde spousta celebrit, které tuto chybu udělaly.
Ondřej Kepka s maminkou Gabrielou Vránovou a tatínkem Jiřím Foto:
Režisér Ondřej Kepka je synem herečky Gabriely Vránové, ale se svou slavnou maminkou to nemá lehké. Chtěla by ho totiž mermomocí oženit.

reklama

reklama

reklama