vyšetřování

Já bych ho chtěl. Foto:
Šéf se s kuchaři v restauracích nemazlí. Na učňáku žákům ukazoval, jak se vaří. Zažil tam taky vyšetřování jedné hrníčkové záhady. Podívejte se, jak šéfovo učitelování hodnotí učni…
Ještě máte chuť na sladké? Foto:
Koupila si k svačině Krispy Kreme doughnut a byla velice překvapena, co za poklad se v jedné z nich skrývalo. Ani se nedivíme, že to těžce rozdýchávala!
Slovenská republika je v posledních dnech v Anglii populární Foto:
Útok se odehrál v březnu v Leedsu, což je město na severu Anglie. Oběť násilník tloukl kamenem do hlavy, až upadla do bezvědomí a poté ji sexuálně napadl.
Tragédie, při níž vyhasl život mladé hvězdy... Foto:
Zrovna ve chvíli, kdy jde Rychle a zběsile 7 do kin, má odborná komise konečně v rukou posudek, jenž vnáší do celé situace jasno.
Teprve čtyřletému Austenovi byla návštěva butiku osudnou. Foto:
Teprve čtyřletý chlapec Austin Harrison byl na nákupech se svým otcem v luxusním butiku, když se na něj náhle zřítilo obrovské zrcadlo a poranilo mu hlavu. Chlapec na následky zranění po čtyřech...
Fotografie z archivu Lenky Hatašové... Iveta Bartošová Foto:
Zpěvačka Iveta Bartošová zemřela nečekaně 29. dubna 2014, když se dobrovolně rozhodla skočit pod projíždějící vlak. Od té doby začaly dohady, zda to opravdu bylo dobrovolné a zda jí někdo náhodou...
Na místě smrti Ivety Bartošové kriminálka vyšetrovala očitou svědkyni, která jako poslední Ivetu viděla před smrtí Foto:
Dnes v ranních hodinách pokračovalo vyšetřování kolem sebevraždy Ivety Bartošové (✝48). Policie vyslýchala na místě činu Evu Pröllerovou, ženu, která těsně před tragédií zpěvačku potkala.
Na první pohled o rozhovor neměl Petr Kramný zájem Foto:
Vypadá to, že policie v České republice i Egyptě jen nechala média a jejich prostřednictvím veřejnost věřit, že Moniku s Klárkou, které zemřely v Egyptě, zabila intoxikace. "Policie o tom nikdy...
Petr Kramný s novou přítelkyní Foto:
Petr Kramný se ocitl za mřížemi. Policie ho zadržela a obvinila z vraždy manželky Moniky a osmileté dcery. Ty zemřely na otravu loni v egyptském letovisku Hurghada.

reklama

reklama

reklama