záchod

Nejtrapnější rande v dějinách? Foto:
Myslíte si, že vaše první rande dopadají většinou obrovským trapasem? Tak to vás příběh následující holky zřejmě dost uklidní.
Mobil na záchodě. Foto:
Také si během vykonávání potřeby rádi přečtete, co je nového na Facebooku, či si prostě jen hrajete na svém mobilním telefonu? Teď s tím budete chtít co nejdříve přestat!
Děláte to? Foto:
Myslíte si, že se ochráníte před nebezpečnými bakteriemi? Tenhle zvyk má spousta lidí, jenže se ukázalo, že to může být spíš zlozvyk.
Nepovedené selfie. Foto:
Ne každé selfíčko se povede, to určitě každý zná z vlastní zkušenosti. Vlastně se povede tak jedno z padesáti, které pak vydáváme jako super náhodnou momentku. Tato selfie jsou však daleko horší, než...
Nejtrapnější selfie všech dob. Foto:
Moc si nevěříte a vždycky trnete, aby vaše fotka na Facebooku měla aspoň dva lajky? Tak si prohlédněte tuto galerii absolutních zoufalců a hned se budete cítit lépe! Takhle špatně na tom ještě nejste.
Myslíte si, že pavouka jen tak spláchnete do záchodu? Jste na velkém omylu! Foto:
Už jste někdy chytili pavouka a spláchli ho do záchodu? Potom byste měli zbystřit. Pavouk je velmi odolné zvíře, a pokud si myslíte, že se ho zbavíte pouhým spláchnutím, pak jste na velkém omylu.
Zajímalo vás někdy, jak se může krysa dostat až do vašeho záchodu? Foto:
Neexistuje snad děsivější představa, než že na vás z vašeho vlastního záchodu vykoukne velká krysa. Podívejte se na video, které vám objasní, jak se vlastně hlodavec může až do vaší toalety dostat.
Pták na záchodě? Proč ne... Foto:
Tak to tu ještě nebylo! Zdeňku Pohlreichovi se tentokrát protáčely panenky nejenom nad chodem Městských sálů v Teplicích, kam zavítal, ale i nad samotnými hosty. Teda vlastně nad jedním z nich...
To, co se zdálo chlapíkovi ve videu, to je vážně masakr! Foto:
Každý má v podvědomí nějaké potlačené emoce a představy, které mohou za určitých okolností dost negativně ovlivnit každodenní život. Anebo i spánek.
Myjete si ruce? Foto:
Výzkumníci se zaměřili na to, jestli Evropané používají vodu a mýdlo poté, co navštíví toaletu. Nezůstalo jen u Evropské unie, ale zajímali se také o okolní státy. Západní Evropa to projela na plné...

reklama

reklama

reklama