záchranář

Novorozenec zachráněn z jímky Foto:
Na severu Číny byl z jímky zachráněn novorozenec jen pár minut před smrtí. V době, kdy ho záchranáři vyndali z jímky, teplota klesla až na mínus 16 stupňů celsia.
Tohle je fakt drsné! Foto:
Záchranáři z organizace na pomoc zraněným zvířatům našli psa s ošklivým poraněním na hlavě ve sklepě jednoho indického obchodu. Okamžitě ho vzali pryč a pustili se do léčby.
Malý chlapeček měl obrovské štěstí Foto:
Záchranáři našli mladou matku (18) a jejího syna poté, co se s nimi zřítilo malé letadlo z doposud neznámých důvodů do džungle. Pilot na místě zemřel. Matka a její syn zázrakem přežili. Záchranářům...
Kterého z nich jste milovali? Foto:
Jsou stále sexy? Jak se změnili záchranáři C. K. Parker, Mitch nebo Caroline? A opravdu byste je dnes chtěli znovu vidět ve vykrojených plavkách?
Zázrak v sibiřské tajze! Tříletá holčička přežila 11 dní v divoké přírodě Foto:
Rodiče malé Kariny Chikitové asi nemohli uvěřit svému štěstí, když po jedenácti dnech a nocích našli svoji dceru živou a zdravou! Vždyť na Sibiři žijí vlci a medvědi!
Letadla 2: Hasiči a záchranáři  Foto:
Každý dětský divák získá malou pozornost a losují se zajímavé ceny. To je přece báječná příležitost jak si zpestřit prázdniny. Užijte si Dětskou neděli 20. července v multikinech Cinestar s filmem...
Pohřební služba odváží tělo Ivety Bartošové Foto:
Zpěvačka Iveta Bartošová tragicky zahynula dnes v Uhříněvsi. Skočila pod vlak. Přivolaní záchranáři už nebyli schopní jí pomoct, záběry z místa nehody jsou plné marnosti.

reklama

reklama

reklama