zápal plic

Další z herců legendárního seriálu odešel na věčnost. Foto:
Poslední den roku 2015 byl zároveň posledním i pro vynikajícího herce a stěžejní postavu seriálu M.A.S.H. Wayna Togerse. V 82 letech zemřel v Los Angeles na následky zápalu plic.
Video VIP zprávy: Petr Hapka byl bonviván. A bylo mu jedno, že ho třikrát vyhodili z konzervatoře. Stejně se prosadil! Foto:
Geniální česklý skladatel Petr Hapka odešel do hudebního nebe na konci listopadu. Nečekaná smrt zasáhla jeho rodinu, přítele i širokou veřejnost. Co bylo ale příčinou smrti?
Nejtlustší muž světa Keith Martin zemřel ve věku 44 let - Obrázek 4 Foto:
Vědci už dlouho varují, že obezita se stane pro lidstvo smrtelnou chorobou, na kterou zemřou tisíce lidí. Příkladem za všechny může být Keith Martin…
Herec Bob Hoskins zemřel Foto:
Ve věku 71 let zemřel v úterý večer britský herec Bob Hoskins, byl znám především filmem Falešná hra s králíkem Rogerem, kde měl za spoluherce kreslené postavy.
Opičí miminko v nemocnici Foto:
Tomu se říká pech hned odmala. Opičí miminko v Zoo v San Diegu málem nepřežilo své narození, protože jeho matka, osmnáctiletá gorila Imani, měla během porodu komplikace a lékaři se museli uchýlit k...
Formuli 1 už Michael Schumacher nejspíš nikdy řídit nebude Foto:
V sousedním Německu bijí na poplach. Deník Bild přinesl informaci, že se tělo Michaela Schumachera minulý týden muselo potýkat se zápalem plic. Ten pro pacienty v kómatu mnohdy znamená smrt.

reklama

reklama

reklama