Zdeněk Podhůrský

Zdeněk Podhůrský má slabost pro blondýny Foto:
Herec, dabér, činorodý člověk Zdeněk Podhůrský se nijak netají tím, že má rád blondýnky. Jeho druhá manželka Markéta, se kterou má dvě děti, byla blondýnka.
Video Top Star magazín: Zdeněk Podhůrský je zase sám jako kůl v plotě Foto:
Zdeněk Podhůrský si asi Valentýna moc neužil. Po letech je sám. Rozchod asi mnohé překvapil, vždyť ještě loni mluvil o svatbě!
Leni, Zdeněk a Divizna Foto:
Každý den jsme pro vás na filmovém festivalu v Karlových Varech ulovili jedno selfie. Tady jsou pěkně pohromadě. Hlasujte, které se nejvíc povedlo. Lovíme dál a díky za přízeň, rubrika měla úspěch.
Každý den pro vás budeme mít selfie s někým slavným. Jsme na lovu! Foto:
Padesátku už oslavil, ale Zdeněk Podhůrský má v sobě pořád něco z mladého kluka. A navíc budí dojem, že je kdykoliv ochotný sednout na svoji motorku, hodit si kytaru na rameno a vyrazit s větrem v...
Sen každého muže. Garáž v obýváku Foto:
Téměř každý chlap touží přijet motorkou či autem až do obýváku. To se splnilo herci Zdeňku Podhůrksému (55). Tomu totiž v obýváku skutečně stojí zaparkovaná motorka.
Léčitel Ivety Bartošové Jan Saavedra Foto:
Že by Jan Saavedra, který se prezentuje jako léčitel, hledal místo Ivety Bartošové nové slavné pacienty?
Modelka Andrea Kocmanová  Foto:
Česká modelka Andrea Kocmanová (21) se sice žádné soutěže krásy nikdy nezúčastnila, přesto sklízí v Čechách jeden úspěch za druhým. Nyní míří do kolumbijské televize.
Zpěvačka Iveta Bartošová (47) se trochu vzpamatovala z náročné operace prasklého vředu a slepého střeva a rozhodla se nastoupit na protialkoholní léčení. Zřejmě ji silný zážitek, kdy se ocitla...
Herec Zdeněk Podhůrský (54) je se svou přítelkyní Ilonou Andrejsovou (25) šest let, ale ona o svatbě zatím nechce vůbec slyšet. A tak aspoň letos ožení svého syna Davida. Svatba bude v srpnu.
Iveta Bartošová si nemůže na nezájem opačného pohlaví stěžovat. Naopak se našlo hodně mužů, kteří se o ni chtěli starat. Řada bývalých životních partnerů, ale i manažerů jí však už nemůže přijít na...
Iveta Bartošová a Daniel Hůlka se krátce sblížili při zkouškách muzikálu Foto:
Rychtář, Macura, Martucci, Štaidl, Sepéši a znovu dokolečka... V souvislosti s Ivetou Bartošovou a jejími láskami se omílají stále stejná jména. Jenže ona krátce chodila třeba se zpěvákem Danielem...

reklama

reklama

reklama