zdravotní stav

emma2 Foto:
Této staré dámě je neuvěřitelných 116 let. Velice vás ale překvapí, jak nechutné může být tajemství na její dlouhý život.
Zdravotní stav Cher se ůdajně povážlivě zhoršil je to opravdu špatné. Foto:
Je to devět měsíců, co Cher musela kvůli nemoci přerušit vzhledem k okolnostem drsně nazvané turné Dressed to Kill. Popová ikona byla zasažena akutní virovou infekcí, která zasáhla její ledviny a...
Desetiletá holčička otěhotněla po znásilnění nevlastním otcem Foto:
Dívka z Paraguaye byla převezena do nemocnice s bolestmi břicha. Jaké bylo ale překvapení, když se ukázalo, že je ve dvacátém prvním týdnu těhotenství.
Zpěvačka Hana Hegerová byla koncem loňského roku v ohrožení života. Za hospitalizací stál infarkt, kvůli kterému byla hospitalizována ve Všeobecné fakultní nemocnici 1. lékařské fakulty UK v Praze.
Video VIP zprávy: Zpěvačce Haně Hegerové zřejmě přitížila smrt jejího dvorního skladatele, její zdravotní stav se zhoršil Foto:
Zpěvačka Hana Hegerová se už delší dobu kvůli špatnému zdravotnímu stavu neobjevovala na veřejnosti.
17. Zoe Saldana, 2010 (Givenchy) Foto:
Zoe Saldana se stala poprvé matkou. Herečka, která si zahrála ve snímku Avatar, přivedla na svět dvojčata.
VIP - Jiří Bartoška nové potíže Foto:
O zdravotním stavu oblíbeného herce Jiřího Bartošky jsme již informovali. Nyní se ale sám herec i nemocnice, která se o Bartošku stará, rozhodli, že oznámí skutečnou pravdu o nemoci, kterou herec...
Přestože se Petr Kostka tento týden už jednou z nemocnice na revers dostal domů, musel se tam bohužel vrátit. Pro Divadlo na Vinohradech to znamenalo odvolat dnešní premiéru hry Rod Glembayů, kde...
Richard Genzer si užívá vítězství ve hře Blázni Foto:
Převleky Richarda Genzera jsou už legendární. Nejradši má ženské postavy a nejčastěji ho tedy můžeme vidět v ženských šatech. Dívejte se dnes na VIP zprávy, kde ukážeme jeho nejlepší převleky a...
Jana  Brejchová je skvělá herečka Foto:
Zatímco většina klientů rehabilitačních klinik se snaží dostat do nejdříve domů, pro herečku Janu Brejchovou to neplatí.
Bývalý přítel Domenico Martucci se rozhodl bránit proti nařčení, že zpěvačku Ivetu Bartošovou držela jeho rodina na zámku proti její vůli. Zveřejnil dokumenty, nad kterými zůstává rozum stát.

reklama

reklama

reklama