zelí

Kristen má novou holku Foto:
Hvězda Stmívání střídá holky jako ponožky. Teď vlezla do zelí Caře Delevingne a přebrala jí zpěvačku St. Vincent. Kristen zkrátka ví, koho si vybrat, aby na sebe upoutala pozornost.
Sluší mu to? Foto:
Odpadlík od One Direction už sebral rekord Adele i své původní kapele a teď leze do zelí Justinovi, když se zajímá tolik o svoje vlasy…
Gaga to umí rozjet Foto:
Známá zpěvačka, která se proslavila zvrácenými videi, opět šokovala a vlezla se svým nahým selfíčkem do zelí Miley Cyrus. Ukázala snímek vyfocený těsně po souloži se svým snoubencem!
Amber to prostě nevychytala... Foto:
Muž z amerického Utahu si najal soukromé očko na sledování své manželky Amber. Měl podezření, že je mu nevěrná a chtěl zjistit, kdo mu leze do zelí. Detektivní příběh dostal nečekaný zvrat, když...
FattyPillow býval Tlustej Kárl Foto:
Vyznávání lásky k jídlu v podání FattyPillowa už viděl kdekdo. Z youtubera se stala hvězda, jejíž videa mají statisíce zhlédnutí, ale věděli jste, že FattyPillow začínal jako rapper Tlustej Kárl?
Hotové drama Foto:
Pokud se plánuje zvířecí verze slavného dramatu, máme hlavní postavy. Kate Winslet a Leonardo DiCaprio by mohli závidět, jací skvělí herci, jim lezou do zelí. Do kina ale pro jistotu psy neberte.
Video VIP zprávy: Verona chystá velký letní hit Foto:
I když to tak venku momentálně vůbec nevypadá, léto se – alespoň podle kalendáře – blíží. Skupina Verona v těchto dnech dokončila nahrávku, o které tvrdí, že to bude na tutovku letní hit. Že by?
Šokující a skvělé  Foto:
Patříte k lidem, kteří když se ocitnou na parketu, tak dokážou akorát šlapat zelí? Rytmus je pro vás neznámým pojmem? Když se rozdával talent, stáli jste v jiné frontě? Nevadí, o to víc se můžete...
Dejdarovic rodinka je semknutná i na dálku Foto:
Moderátor Martin Dejdar (49) se nebojí porovnání Čechů a Slováků. Ke každému národu má prý svůj vztah. Nejvíc však miluje slovenské strapačky se zelím.

reklama

reklama

reklama