zločin

 Brittany Carter a Cory Jackson Foto:
Ne, opravdu jsme si to nepopletli. Ona znásilnila jeho.
Jak tohle matka může udělat? Foto:
Teprve čtyřletá Poppy zemřela v nemocnici na zástavu srdce. Důvodem byl koktejl ze sedativ, který jí podala vlastní matka.
Spravedlnost na vlastní pěst se nevyplatila... Foto:
Třiačtyřicetiletý Jay Maynor byl odsouzen ke čtyřiceti letům za zastřelení muže, který znásilňoval jeho dceru, když jí byly pouhé čtyři roky!
Někteří zlodějíčci to policii až nečekaně ulehčují. Foto:
Zdá se být naprosto logické, že když spáchám kriminální čin, asi se s ním nebudu příliš chlubit na sociálních sítích. Jenže jak se zdá, témto “chytrákům“ to zase tak logické nepřišlo.
Chlípný zloděj  Foto:
Zloděj (25) ukradl v obchodě MP4 přehrávač a ukryl si ho do konečníku. Když odcházel z obchodu, čip na produktu jeho zločin nemilosrdně prozradil.
Lvi zachránci Foto:
V Etiopii s vysokou mírou sexuálních zločinů a vynucených manželství žijí mnohé dívky v neustálém strachu ze znásilnění. Tentokrát se na teprve dvanáctiletou dívku vypravilo sedm mužů! Dívka...
Hrůza :( Foto:
Chlapeček v předškolním věku ještě ani neumí číst a psát, ale už ví, jak vyexovat kelímek piva. Donutil ho k tomu jeho strýc se svými kamarády.
Muž přišel o varlata Foto:
Dmitry Nikolav (30) se stal zřejmě obětí organizovaného zločinu, který prodává orgány na černém trhu.
Zvířata kriminálníci - zločin: zničení poslední role toaletního papíru Foto:
Zvířátka jsou pro všechny miláčci, někdy ale udělají něco, co nás dohání k šílenství. A tak se je jejich majitelé rozhodli nafotit ty svoje čtyřnohé uličníky jako zločince a připojit k nim jejich...
Květinářka Eva viděla asi příliš mnoho detektivek Foto:
Na Slovensku neplatí, že vrah je zahradník. Momentálně je tam mnohem aktuálnější hláška, že vrahem je květinářka. Konkrétně podnikatelka Eva z Chcolnej-Velčic u Trenčína. Ta si podle policie měla...

reklama

reklama

reklama