zločinec

Je tohle nejhezčí zločinec? Foto:
Tento frajer ví, jak vytěžit z každé situace maximum. Z toho, že ho zadržela policie a dva roky strávil ve vězení, si nic nedělal a fotku ze záchytky rovnou nabídl modelingové agentuře!
Je to možné? Zločinec si sám vyndává z nohy kulku Foto:
Tohle je podívaná jen pro silné žaludky. Zločinec byl při úprku před policií postřelen, a aby nebyl odhalen, rozhodl se, že si kulku z nohy vyndá sám.
Někteří zlodějíčci to policii až nečekaně ulehčují. Foto:
Zdá se být naprosto logické, že když spáchám kriminální čin, asi se s ním nebudu příliš chlubit na sociálních sítích. Jenže jak se zdá, témto “chytrákům“ to zase tak logické nepřišlo.
Ďáblové z policejních stanic. Tenhle chlapík to ve vězení lehké mít nebude Foto:
K tomu se dá říct jen jediné – potkat kohokoliv z těchhle chlapíků za tmy není nic příjemného. Všichni byli zatčení za drogové delikty a násilí. Na druhou stranu – podle prvního dojmu se můžete...
Zvířata kriminálníci - zločin: zničení poslední role toaletního papíru Foto:
Zvířátka jsou pro všechny miláčci, někdy ale udělají něco, co nás dohání k šílenství. A tak se je jejich majitelé rozhodli nafotit ty svoje čtyřnohé uličníky jako zločince a připojit k nim jejich...
Herec Johnny Depp odmítl roli gangstera Whiteyho Bulgera v životopisném filmu Black Mass (Černá mše), který bude natáčet režisér Barry Levinson. Nechtěl slevit z honoráře!

reklama

reklama

reklama