zodpovědnost

Nezodpovědná matka nechala dítě v rozpáleném autě, málem nepřežilo  Foto:
Stačila chvilka nepozornosti a neuvažování a malý chlapeček mohl být mrtvý. Jeho matka si totiž na chvilku "odskočila" do supermarketu a chlapečka nechala v zamčeném autě, na které pražilo...
Budou mít příznivci vodních skútrů v Česku problémy? Foto:
Smrtelná nehoda na Orlíku, při níž byla smrtelně zraněna teprve osmnáctiletá dívka, hýbe Českou republikou. Budou mít šílenci na vodních skútrech po srandě?
Šokující záběry gorily a dítěte. Foto:
Kauza gorilího samce, kterého museli kvůli lidské nezodpovědnosti zastřelit zaměstnanci americké zoo, zasáhla celý svět. Nové záběry pak ukazují děsivou pravdu.
Pejsek, kterého nazvali Bumble Bee je u nových páníčků šťastný a spokojený Foto:
Vzít si domů zvíře z útulku je velká zodpovědnost. Často vám to úplně změní dosavadní život. Ale na druhé straně je třeba říct, že ho změníte i svému potencionálnímu domácímu mazlíčkovi.
Občas ho potrápí speciální noční můra. A když spadne ve světě moderátor ze židle, tak se na to podívá. Nejen to o sobě prozradil moderátor Zpráv Karel Voříšek v exkluzivním rozhovoru.
Zlata Dvořáková, bývalá chůva Artura Foto:
Víc než deset let žila s Ivetou Bartošovou a Arturem pod jednou střechou... Zlata "Golda" Dvořáková Ivetě několikrát zachránila život. "Když jsem já, cizí člověk, dokázala Ivetu dostat...

reklama

reklama

reklama