Kubelková opět na molu: Před všemi si nechává upravovat zadek!

Iva Kubelková hledá kalhoty Foto:
Iva Kubelková hledá kalhoty
Foto: YES VISAGE

Na módní přehlídce luxusní kliniky plastické chirurgie se znovu objevila Iva Kubelková (36). A rovnou si nechala střihat do pozadí... Moderátorka TOP STAR magazínu v masivní zlaté čelence došla houpavým krokem ke skupince herců v lékařských kostýmech a ti ji nůžkami šmikali do hýždí.

Kubelková odstartovala exkluzivní VIP party lékařskou vizitou na mole, kde se na ní „lékaři“ doslova vyřádili. Vystřihali ji z černých punčoch zlaté legíny a moderátorka se poté prošla po mole jako zářivá královna.

Podobný útok nůžek o chvíli později zažila i Simona Krainová, Eva Decastelo nebo Petra Minářová. Nejhůř ale dopadla chudák Petra Faltýnová! Ta skončila rovnou bez trička. Nůžky holt střihly víc, než měly...

Faltýnové přítel Leoš Mareš, který akci moderoval, to celé pobaveně pozoroval. Polonahé Petře nakonec nezbylo nic jiného, než si prsa zakrývat rukama.

-dad-

Iva Kubelková jako komiksová postava Foto:

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Dva různé způsoby jak být krásná Foto: facebook

V lese rostou krásky! Nenalíčená Iva Kubelková (nejen) na houbách...

Půvabná moderátorka TOP STAR magazínu Iva Kubelková zveřejnila na Facebooku fotky ze soukromí. Je na nich nenalíčená, ale zdobí ji úsměv. Jak se vám líbí?

Článek


 

reklama

reklama

reklama