Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones hluboce zasáhli své děti!

Problémy se navalují, a to díky rozvodu herce Michaela Douglase (68) a jeho manželky Catherine Zeta-Jones (43). Po tom, co oznámili svůj rozchod, jejich děti se s tím nemohou vyrovnat.

Poté, co médiím potvrdil herecký pár, že se chystají rozvést, vyvolali velkou nevoli především ve své rodině. I když to vypadá, že manželé jsou na nejlepší cestě zachránit své manželství, jejich děti prožívají trauma.

Nejhůře tuto situaci zvládá syn Dylan (13), který má s otcem velmi silné pouto. „Dylan nechápe, co se právě děje. Michael i Catherine se mu snaží vysvětlit, že si dají na čas pauzu, ale on se stále ptá proč, když se k sobě zase vrátí,“ prozradil blízký zdroj páru americkému deníku National Enquirer.

Mladší Carys (10) rozchod rodičů tolik neprožívá. „Carys byla též naštvaná, že otec odešel, ale není tak hluboce zasažená, jako Dylan. Carys má totiž blíž k matce než k otci,“ dodal zdroj. Všem nezbývá jen doufat, že rodinné záležitosti naberou pozitivní směr.

-juf-

Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones hluboce zasáhli své děti! Foto:

Článek

Herec Bruce Willis a Catherine Zeta Jones Foto: archiv

Divoká líbačka Bruce Willise s Catherine Zeta-Jones! Co na to Michael Dougles?

Herec Bruce Willis (57) se stal nedávno otcem čtvrté dcery Mabel, kterou má s manželkou Emmou Heming. To mu ovšem nezbránilo líbat se s krásnou Catherine Zeta-Jones.

Článek

Článek

Už spolu nejsou... Foto: isifa.com

Michael Douglas: Kam se odstěhoval od manželky? Víme to!

Vypadá to na rozvod po třinácti letech manželství. Michael Douglas (68) si sbalil kufry a se svou půvabnou manželkou Catherine Zetou Jones (43) už nebydlí.

Článek

Stále ještě ženatý Michael Douglas Foto: isifa.com

Fešák na víkend: Michael Douglas (+ všechny jeho filmové ženy)

Léčil se ze závislosti na sexu, žen totiž mohl mít (a možná měl!) tisíce. Herec Michael Douglas stárne, ale ze svého charismatu ztratil jen málo.

reklama

reklama

reklama