Setkání s VyVolenými: Nadšení fanoušci pokládali otázky na tělo! FOTOGALERIE + VIDEO

VyVolení se na setkání s fanoušky těšili Foto:
VyVolení se na setkání s fanoušky těšili
Foto: Jiří Janoušek

Uplynulý víkend byl pro skalní fanoušky 4. řady reality show VyVolení opravdovým svátkem! V sobotu 18. ledna totiž proběhlo unikátní setkání s jejich oblíbenými finalisty: Vladkem, Pavlínou a Mirkou!

V okázalém sále pražského kina Lucerna se během sobotního dopoledne scházeli ti, pro něž se 4. řada reality show VyVolených stala denním chlebem, ti, kteří si mezi soutěžícími našli „spřízněné duše“ i ti, kteří byli zvědaví na své oblíbence a nenechali si ujít fantastickou příležitost vidět je na vlastní oči!

Strávit celý den s Vladkem, Pavlínou a Mirkou, to se někomu jen tak nepoštěstí! Za našimi finalisty přijeli fanoušci z různých krajů republiky: z Plzně, Bechyně, Ústí nad Labem, Českých Budějovic, Chomutova, Pardubic či třeba Ostravy a někteří z nich neváhali vstávat a vypravit se na vlak nebo autobus dokonce ve 4 hodiny ráno!

Prvotní setkání bylo zpočátku trochu ostýchavé – vždyť vidět ty, jež jste několik měsíců dennodenně sledovali na televizních obrazovkách a on-line streamech, je docela „pecka“! Hned během hromadné debaty se však návštěvníci zbavili trémy a Vladka, Pavlíny i Mirky se ptali na to, co je nejvíce zajímalo.

A jaké otázky jim fanoušci položili?

Šli byste do VyVolených znovu?

Mirka: Já nejspíš ano...

Pavlína: Já nevím.

Vladko: Já už bych do dalších VyVolených nešel. Teď ale uvažuju o účasti v jiný reality show. Odehrává se to ve Španělsku a jde spíš o to dobrodružství než o peníze.

Jak jsi prožíval soutěž?

Vladko: Ve druhý části hry jsem hodně myslel na to, jestli dokážu prohrát... neumím totiž prohrávat.

Jaké byly ty nejlepší chvíle?

Mirka: Pro mě to asi byly chvíle v malé ložnici na samém začátku soutěže...

Vladko: To pro mě taky moc znamenalo... Navzájem jsme si dodávali sílu.

Po hromadném povídání přišel čas na dražbu věcí VyVolených, jejíž výtěžek putoval Nadaci Terezy Maxové. Po dražbě, jejíž průběh překvapil všechny tři hrdiny dne, došlo na společné focení a v podvečer čekala majitele VIP vstupenek společná večeře, z níž se pak všichni společně vydali na velkolepou afterparty v klubu Nebe, kam už měli přístup všichni účastníci tohoto úžasného společného dne.

Jak probíhala šokující dražba i divoká večerní akce, vám prozradíme v dalších článcích! Těšit se můžete i na skvělá videa!

Článek

Kamarádi taky rádi? Foto: facebook

Přátelství mezi mužem a ženou: Může vydržet?

Vladko, Zdena Regina i Pavlína si celkem sedli. Funguje to tak i v běžném životě?

Video: Setkání s VyVolenými

VyVolení... setkání s fanoušky v Lucerně - Obrázek 1 Foto:

Článek

Článek

Vladkovy vlásky jsou nádherné Foto: facebook

Vladkovy vlasaté peripetie: Jackson hadr a převleku za čerta na Mikuláše netřeba

Sympatie k soutěžícím ve Vile VyVolených se různí, ale na jednom se všichni shodneme: Vladkovy vlasy jsou super! Nejedna žena by si takovou hřívu přála…

 

Článek

Vladko, Pavlína a Mirka v otevřeném rozhovoru  Foto: archiv

Vladko, Pavlína a Mirka: Chtějí mít spolu děti? Řekli nám to!

Showbyznysem v prosinci zacloumaly pikantní zprávy o tom, že se VyVolení Pavlína, Mirka a Vladko plánují společně stát rodiči. Přestože by na tom nebylo vůbec nic ...

 

Článek

Vladko je sympaťák Foto: archiv

VIDEO rozhovor s Vladkem: O příteli, šoku na úřadu i penězích

Vladko vyhrál reality show VyVolení. Odešel z Vily "lepší", jak se zpívá ve znělce? Co říkal na VV jeho španělský přítel, znamenají peníze svobodu, a netrpí výkyvy nálad ...

 

Článek

Mirka je velmi půvabná a fanynkám se líbí Foto: archiv

VyVolená Mirka: Pronásledují ji fanynky. Čím vyhrožují? VIDEO

Rub popularity zažívá na vlastní kůži VyVolená Mirka Sokolová. Drobnou tmavovlásku díky reality show VyVolení zahrnula přízeň dívek. Mirka ale chodí už přes devět let s ...

Článek

Celulitida trápí i VyVolené

Silná káva: VyVolené ženy hyzdí celulitida! Co pomůže?

Celulitida. Slovo, které nerada vyslovuje každá z nás, ale bohužel většiny se osobně týká. A nezáleží na tom, zda jste VyVolená, či nikoliv.

Článek

Horoskop lásky 2014 Foto: thinkstock.com

Velký horoskop LÁSKY a SEXU na rok 2014

Co čeká naše srdce v novém roce?

Článek

Modroočka, nebo hnědoočka?

Regina z VyVolených má nové oči! Líbí se vám hnědé, nebo modré?

Barevné čočky jsou momentálně módním trendem, to ví i Regina. Ženy jich mohou mít několik, aby je mohly volit k barvě svého oblečení.

 

reklama

reklama

reklama