To tu ještě nebylo! Kliky na červeném koberci

Radúz Mácha je velký sportovec Foto:
Radúz Mácha je velký sportovec
Foto: Jiří Janoušek

Herec ze seriálu Cesty Domů Radúz Mácha se na charitativním odpoledni pro Nadační fond Slunce pro děti v Divadle Bez Zábradlí pořádně rozjel. Předváděl, že je z něj druhý Rocky a dělal kliky přímo na červeném koberci.

To se moc líbilo Karlu Heřmánekovi jr., který to celé pobaveně pozoroval a znovu svého kamaráda ohodnotil.

„Radúz byl vždycky dobrej kolega. Musí se mu nechat, že má moc pěknej styl,“ komentoval to se smíchem Karel Heřmánek mladší.

Herečka z Divadka Kalich Míša Doubravová se také nenechala zahanbit a hned předvedla, co dokáže na červeném koberci ona. Ukázala prvotřídní provaz a spokojeně pak zamrkala na svého přítele Romana Tomeše, s kterým tráví veškerý pracovní i volný čas.

"Nám vůbec nevadí spolu pracovat i chodit na akce. Aspoň si máme pořád o čem povídat. Zatím si na nervy nelezeme, a to už spolu i bydlíme,"  smála se Doubravová, která stále trvá na tom, že se s Tomešem zatím vůbec nehádají.

Míša Doubravová dělala provaz Foto:

Svět slavných sledujte ve VIP Zprávách denně od 19:55 na Primě. Dnes odhalení ve věci lásky Martina Zacha a další zajímavé informace:


Mohlo by vás zajímat

Článek

Článek

Cesty domů - Karel Heřmánek ml. - Obrázek 1

Představujeme: Karel Heřmánek mladší alias feťák Tobiáš

V několika posledních dílech jste určitě zaznamenali partičku feťáků, kteří zkomplikovali život Šimonovi. Nejvýraznější postavou z nich je Tobiáš Bouda. Hraje ho Karel ...

reklama

reklama

reklama